Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy szeretnel kinezni fizikai...

Hogy szeretnel kinezni fizikailag?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 27. 06:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
52%

sziasztok! én 166 centi vagyok, és 53-55 kiló (ingadozik)

a magasságomhoz és a csontozatomhoz képest jó a kiló, de nem mnidegy milyen az alak, a forma, hogy milyen arányban oszlik el a zsír, és hogy ami van az izomkötegből van e vagy zsírszövetből. Nálam nem vészes a helyzet, de az a gondom, hogy amikor hízok, elsőként fehékre és combra hízom, amint fogyni kezdek a mellek az első, ahonnét lejön egy kis zsír, ami ugyebár oda egyáltalán nem lenne felesleges.

A tabletták és a fogamzásgátlás sem jött be ilyen téren,

sőt ugyanazok a szerek mniden szervezetre másként hatnak, vannak dolgok, amiken az életmód sem segít (sport, étrend) ez már genetika, max a plasztika segíthet, de én undorodom az ilyesmitől és pénzem sincs rá, ha lenne sem erre költeném, ezért vagy kitalálok valami házi praktikát (ha mell nem nől akkor combokbúl faragunk le) vagy pedig megbékélek a testemmel :) és maradok a kétszemélyes tornánál :)

Bár én nem vagyok duci, de nőiesebb szeretnék lenni, és vannak nagyon szép arcú duci hölgyek, sőt a legvidámabb hölgyek a ducik között vannak, van kainek az áll jól, és sok pasi szereti a husis nőket.

Talán terhesség alatt majd nőiesebb leszek :)

2009. ápr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
57%

Szal nagyobb ciciket, erősebb, keményebb combokat szeretnék (most puha) az lenne a legjobb ha sonaí nem nőne szőr a lábon és egyéb testtájékon, szeretnék nagyon hosszú hajat, és ha lehet ne kétnaponta zsirosodjon, valamint jó volna ha 5-10 árnyalattal barnább tudnék lenni napozás után, szeretném eltüntetni a csíkokat, striákat és narancsbőröket (terhességi csík, ami nálam nem a terhességtől volt) a popsimról.

És jó volna ha a bal szemem megjavulna, mert zavar a szemüveg. És az első fogaim kicsit csámpásak, de azok nem oylan feltűnőek. És mnidigis zavart, szeretnék homokóra alkatot, és kicsivel kisebb lábfejeket (40 es a cipőm, de csak mert lúdtalpas vagyok) és születésemkor eltört a kulcs csontom (váll) ezért az egyik rövidebb kicsit mint a másik, és amikor a ruha középen van rajtam, akkor a vállaimhoz képest a pántok nem egyforma távolságra vannak egymáshoz, ha meg a vállaimhoz igazitom őket, akkor meg a köldökömhöz és a melleimhez képest vannak elcsúszva a varrások!

:D csípő alatt aránylag erősebb vagyok (csontra is) mnit felül, szal ami lent van husi azt jó volna feltolni kicsit :)

2009. ápr. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
76%

[link]

[link]


Hát én így elégedettebb lennék, mint most az biztos :D

De erről már lekéstem........

2009. ápr. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
úgy, mint most, csak szeretnék kicsit vékonyabb arcot, és jó lenne, ha nem lennének bőrhibáim.
2009. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Miiiint Spongya BoB :D!!!
2009. ápr. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Ki az a barom, aki lepontozta a válaszokat? Most ebben mi volt bántó????!!!
2009. ápr. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
szeretnék kb. 20 cm-rel magasabb lenni.nagyobb tenyeret és ujjakat és egy kicsit nagyobb lábak is .minimum 20-30 kg-val több izmot és pár kiloval kevesebb izmot.szép fogakat.szeretném eltüntetni az anyajegyeimet és pár helyről a szőrt is.szeretnék egyenes izmokat és a láb ujjaim se olyan szépek
2009. máj. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%

aww kisebb ciciket es kisebb hasat:D

picit nagyobb feneket de tenleg csak 1 picit egyenes hajat

es azt is szeretnem ha a bal szememmel jol latnak es h ne legyek kancsi:|

a szammal nagyon megvok elegedve:D

az ilyen husos:D az orrom az...turheto d jo lenne ha nem lenne rajta butyok

egyenesebb labakat is szeretnek ees es vekonyabb kezeket es ujjakat:D

ja es kisebb labakat moost 40es es 14 eves vok:| naaa

amm kb igy szeretnek kinezni:D jaa es kisebb hatat meg vallakat

2009. máj. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
egyenes fogakkal és +10 kiloval
2009. máj. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

176 centi 88kiló vok és pasi,eléggé izmos,de akarok még plusz 20kiló izmot,még barnább bőrt,és sok-sok pénzt,egészséget,a többi meg van,ezek meg nemsokára már.


22F

2009. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!