Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fontos, hogy egy...

Mennyire fontos, hogy egy lánynak szép fogai legyenek?

Figyelt kérdés
Pl fogszabályozó utáni állatot, szép szabályos, de picit sárga... Nem vészes annyira, csak nem hófehér, és fehéríttetni sem tudom, mert nagyon kálciumhiányos, és már majdnemhogy átlátszik az alja... Fontos a fiúknak, hogy egy lánynak szép fogai, mosolya legyen(ek)? Ha igen, mennyire?
2011. szept. 29. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még hogy sárga, szerintem lehet szép. Ritka, akinek hófehér fogai vannak és szépek meg még igaziak is. Ha gondozod őket, akkor már szépek.

Ami csúnya: elhanyagolt, lyukas, hiányos, fogköves.

2011. szept. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van olyan lány ismerősöm, akinek igaziak, szabi nélküliek voltak midnig, és mégis gyönyörű, egészséges, hófehér fogai vannak.. Nagyon irígy vagyok:( Már kipróbáltam minden fehérítős fogkrémet, meg kalciumkrémet, hátha legalább egészségesebb lesz, viszont elmexen meg patikai nyomi mézes fogkrémeken kívül kb semmivel nem tudom mosni hosszútávon, mert kisebesedik a szám a fluoridtól..:/
2011. szept. 29. 13:32
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem tudom nekem mindig rá áll a tekintetem a fogakra...(lehet fogorvos voltam előző életemben( : De szerintem ha egy csajnak szép ,fehér fogai vannak sminkelni-e se kell magát úgyis szép.Szóval bocsáss meg ha most megbántottalak de én pl.: az összes barátnőmnél néztem...Jah és még annyit h. én se bírom a fluoridos fokrémet ezért csak minden másnap használok kiegészítésképp.Meg néha szódabikarbónával is szoktam fogat mosni (de vigyázz vele és csak nagyon ritkán használj)
2011. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már, az sem segített, csak roncsolom vele, úgyhogy felejtős..:S Egyébként nem vészes, mindenki azt mondja, hogy nem gáz, csak én látom magamnak, hogy pl a fogkrémhab mennyivel fehérebb, stb... Meg irígykedek mikor valakinek fehérek... De egyébként nem lyukasak, nem rohadnak, egészek, stb, és nemrég vették a fogszabit, szóval még a helyzete is rendben van... Egyébként felnőttel, pl tanárok, akik úgy dumálgatnak velünk, meg jobb a kapcsolatunk velük, mondja, hogy milyen szép lett, meg annyira gyönyörű, annyira megéri manapság megcsináltatni, stb... Meg anya barátnői is el vannak ájulva, hogy milyen szép szabályozás után:D Remélem csak én látom... Csak az bánt, hogy mindent megpróbáltam, és semmi sem használ..:S
2011. szept. 29. 20:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de a hófehér fog színe adottság, ugyanúgy, mint a hajszín. Lehet, neked sosem lesz fehér, de attól még szép, ha kicsit sárgább. (Persze nem a nikotinsárga fogakra gondolok.)

Férjemé hófehér, enyém sárgább, pedig ugyanazzal mossuk, sőt én még többször szoktam, mint ő. Hiába.

2011. szept. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De ez olyan kib*száááás... Életemben nem cigiztem, nem kávéztam, hányok a szaguktól is, teát meg kb egy éve nem ittam, és sehol semmi változás... Annyira idegesítő...
2011. szept. 30. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát tudom, hogy nincs mindenkinek több tízezre rá, de én kb. 1éve érdeklődtem a fogorvosomnál, hogy mennyiért fehérít.

Pl. az enyém 10ezerért. Egyáltalán nem élek "nagylábon", de asszem' ez nem olyan nagy összeg, hogy akit nagyon zavar, az ne csináltassa meg.

Szóval szerintem érdeklődj rá te is :)

Még ha 1-2 hónapot spórolnod is kell érte, akkor is megéri szerintem és nagyobb lesz az önbizalmad is :))

2011. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, még talán többért is megoldható lenne... Megoldanám nyárimunkából, vagy valahogy. Kérdeztük már anyával a dokit, mert fogszabim volt, és sárgás maradt utána... Szóval kérdeztük anyával a fogorvost, akihez járunk, de azt mondta, hogy nem csinálja meg, mert nagyon kalciumhiányos a fogam, és ő nem csinál fogfehérítést. A fogam alja már átlátszó szinte, mint abban a saveróziós reklámban... Kentem kalciumkrémmel, stb, semmi nem használ.. Fehérítős fogkrémek sem jók hosszútávon, mert a fluoridtól kisebesedik a szám sarka...:S
2011. okt. 3. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!