Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 172 cm vagyok és 60 kg....

172 cm vagyok és 60 kg. Mennyit kellene fogynom, hogy olyan csinos, szép lábaim legyenek, mint ezeknek a lányoknak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=X2ZNsF4R4bE&NR=1


Ők hány cm és hány kg?


2009. jún. 18. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Ők? Hát olyan 180 centi magasak és 55 kilósak...Ezek modellek, a legtöbbje felszopja magát a csúcsra, és anorexiás lesz...

Miért akarsz ilyen randa fogpiszkáló lábakat? Biztos, hogy jó vidit linkeltél be?

Amúgy már így is az ideális súlyod alatt vagy, hisz az 62 kiló!

2009. jún. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert nekem nagyon tetszenek... Szeretnék olyan csinos lenni, mint ők... :( köszönöm a választ..
2009. jún. 18. 18:28
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is tetszenek. Attól, hogy valakinek vékony a lába még lehet formás! (A videóban is lehet látni, hogy valamelyik lány lába nem csak fogpiszkáló.)

173 cm vagyok és 55 kg, de attól függetlenül nincsenek ilyen vékony lábaim, bár én is szeretnék. :D Mondjuk nekem erősebbek a combjaim. De van olyan lány akinek a hasára megy a felesleg és a lábai meg tök vékonyak. Láttam már ilyet. Meg most magamból kiindulva az a 60 kg nem sok, szóval biztos vékony vagy. Ha szeretnél hasonló lábakat, akkor ne a diétával törődj szerintem, hanem eddz a lábadra, aztán majd csak formásodik! ;) És nem kell 180 centinek lenned, hogy vékony lábad legyen (persze ezek a modellek több mint valószínű, hogy 175 cm magasság felett vannak).

2009. jún. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát kb. 50-52 kg-sok lehetnek max...

De szerintem ne akarj rájuk hasonlítani. Borzasztó egészségtelen! Én 174 cm vagyok, most 58 kg, de tavaly (lelki gond miatt) lefogytam 50-re és pocsékul éreztem magam, és még pocsékabbul néztem ki, a menstruációm is össze-vissza jött meg, közérzet borzasztó, semmihez sincs kedve az embernek, stb stb.


A másik meg, ha ennyivel az ideális súlyod alá mész, akkor irtó deformált alakod lesz - köztudott, hogy a nők először mellből fogynak...

A lábaid futástól, biciklizéstől lesznek szép formásak, de nem fogpiszkálószerűek.

Mellesleg már a pasiknak sem jönnek be az ilyen csontkollekciók. :P

2009. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

Ezek üresfejű anorexiás libák, de ha nagyon akarsz ilyen lábakat én a sportot ajánlom(atlétika)

Nekem is hosszú lábaim vannak(a mindennapi edzés miatt) engem viszont borzasztóan zavarnak, meg a magasságom is.

Nem hordhatok magassarkút mert úgy már égimeszelő lennék

2009. jún. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
ezt így nemlehet megmondani, h mivel ők 50 kiló körül vannak, hogyha teis 50 kilós leszel, akkor ígyfogsz kinézni, mert ez nemigaz. ez adottság kérdése. lehet lefogysz 50 kilóra de az istennek sem lesznek ilyen lábaid, mert pl más a csontozatod. ilyen egyszerűen nemlehet csinálni, hogyha ők 50 kilósak, akkor ha lefogysz annyira teis így fogsz kinézni. mert ez nemígy működik. amit én javaslok, az semmiképpen sem a testsúlyod csökkentése, mert simán lehet h mondjuk nem a lábadról fog lemenni a háj, hanem a melleidből, vagy a csípődből, a lábad meg megamard olyannak amilyen most, csaképp se melled se csípőd nemlesz, ésakkor inkább vicces leszel, mint csinos. naszóval én azt javaslom, ha formás lábakat szeretnél, akkor kezdj el edzeni rájuk. az formál a legjobban. és a modellek is rendszeresen edzenek. ezt javaslom nekedis. a testsúlyod ideális a magasságodhoz, szerintem már ígyis csinos vagy. neked nem fogyásra, hanem ALAKFORMÁLÁSRA van szükséged. attól lesz formás lábad, és nem a fogyástól.
2009. jún. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem... köszönöm! Akkor ha elmegyek edzőterembe és 1 órát "gyorssétálok" (amiből mondjuk 10perc kocogás-futás /sajnos többet nem bírok:(/és fél órát biciklizek azzal lehetnek szép, csinos lábaim? Mennyi idő alatt látszana meg?
2009. jún. 19. 01:00
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
hát a futástól biciklizéstől inkább fogyni fogsz kicsit, én inkább az edzőteremben levő gépeket javasolnám amik lábra valók. de figyelj oda, h ne erős súllyal csinálj keveset, hanem könnyebb súlyokkal többet. mert az a formálás. h mennyi idő után fog meglátszódni, ezis egyénfüggő. ha szorgalmasan csinálod, egy héten sokszor, akkor hamar megfog látszódni. de azért ne ess túlzásba, nem egyhéten 7szer gondoltam, hanem mondjuk 3-4szer. és vigyázz a súlyokkal, mert ha nagysúlyokat emelgetsz akkor izmos lábad lesz és nem formás.
2009. jún. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2009. jún. 19. 11:24
 10/10 anonim válasza:
szerintem a 172 cm-60kg tökéletes, én 163 cm vagyok és 53 kg. És szerintem pont jól nézek ki.
2012. márc. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!