Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez körte? (Jó, tudom, hogy...

Ez körte? (Jó, tudom, hogy kövér, de nem ez a kérdés, úgyhogy erre ne tegyetek megjegyzéseket. Előre is danke schön. ) Igaz kicsit ferde a beállás, de azért valamennyire sejthető, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 29. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim válasza:

Hát nekem nem tűnik körtének az alakod, de hogy kövér egyáltalán nem vagy, az biztos.

Ez az alkat a lehető legtökéletesebb, pont az ideálom. Úgyhogy ha azóta fogytál, akkor tüstént próbálj meg visszahízni, mert ezen az alakon csak rontani lehet fogyással.

2011. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:

Nagy kár, hogy 26 vagy :(

Nem furcsa az élet, hogy mindig a legjobb nőknek vannak önértékelési gondjaik ?

2011. szept. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, rohadt nagy tévedésben vagy... Hol vagy te kövér? Csak azt ne mond, hogy férfi szájából hallottad ezt, mert úgyse hiszem el. A kép alapján nagyon jó tested van:) 22F
2011. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim válasza:
100%

Nem vagy körte, te ökör, te! :)

Mondjuk nekem az ideális nő pár kilóval kevesebb, de kövér se vagy. Jobb mintha bordamari lennél. 26 évesen ilyennek el tudnám képzelni a bnőmet.

21F

2011. szept. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim válasza:
100%
Hol vagy Te kövér meg körte?? Sokan össze tehetnék a nők a két kis kezüket ha ilyen alakjuk lenne:D Úgy jó az alkatod ahogy van. Én tudom, nekem elhiheted:D
2011. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
Körte? Tudod milyen az? Akinek kicsi a melle de emellett széles a csípője, esetleg nagy a segge. Nos te még véletlenül sem tartozol ebbe a kategória mert amint látszik mellel meg vagy áldva nem is kicsit. Szóval körte nem vagy te kövér se.
2011. szept. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim válasza:

Sejtem én valamennyire, hogy kamu kérdés, amit be is kaptak jópáran, mert az ilyen lányok mind félénk, önbizalomhiányosak, és itt, a gyakorikérdéseken keresnek önigazolást.

ALMA

2011. szept. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
jónak tűnik, bár ennyiből messzemenő következtetéseket nem lehet levonni.
2011. szept. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
bocs, az előbb elnéztem. ekkora cicikkel lehet az körte-homokóra is.
2011. szept. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam, hogy körte, mert hiába nagy a mellem, a törzsem formáját olyan egyenesnek látom. Ha épp van rajtam melltartó. Ha nincs, akkor homokóra szerűnek tűnik. Lehet, hogy a melltartóval van a gond, de nem hiszem. Vagy mégis:D Lehet, hogy rossz méretet hordok vagy mas formára valót. Ha létezhet ilyen. Ha a párom folyton fura becenevekkel illet az összezavarhatja az önértékelésem? Dundi, husi, sonka, meg hasonlók? Kedvesen mondja, de én ezeket felveszem egy idő után, és hiába kérem rá nem akarja abbahagyni. Lehet túlreagálom:) Fogytam pocakból és combból, ezekre gyúrtam, de még mindig így hív. Most fogom megkapni, hogy egy hülye p.csa vagyok, meg lehetne több eszem:) Aki szerint meg kamukérdés az akkor írjon máshová. Nem értem mitől lenne kamu. Nem minden fekete vagy fehér, lehet hogy nem vagyok az énképzavaros esetek klasszikus példája, vagy fogalmam sincs. Te se lottózz inkább.
2011. szept. 30. 08:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!