Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez körte? (Jó, tudom, hogy...

Ez körte? (Jó, tudom, hogy kövér, de nem ez a kérdés, úgyhogy erre ne tegyetek megjegyzéseket. Előre is danke schön. ) Igaz kicsit ferde a beállás, de azért valamennyire sejthető, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 29. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:

ma 22:04-es 22F vagyok:)


"Azok meg lengébbek és nem látszik belőlem sok minden. A mellemen kívül, de hát abból meg megint nem derülne ki semmi:D" Jöhetnek azok a képek:)))

Különben is az az öreg, aki annak érzi magát:D Te még tini vagy:D

2011. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 A kérdező kommentje:
Az ám! Tini:D Ha most neki állnék képeket kirakni rögtön jönnének hogy én itt csak mutogatom magam, meg azt akarom hogy kiverjék a képemre:D Már láttam ilyet más szerencsétlen lányok kérdésénél. Csúnya gonosz emberek is járnak ide irogatni:P
2011. szept. 30. 22:31
 53/84 anonim ***** válasza:

Ne ide rakd ki!:D Küldd el nekünk privátba:) 22F


Ui: nem akarom kiverni a képeidre:D

2011. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:

Ide már ne tegyél ki, max privibe, azt meg láthatod hogy ki tűnik olyan rendesebbnek.

Múltkor mesélt nekem egy csaj ilyen nagyon személyes dolgokat pedig akkor beszéltünk elősször. Megkérdeztem hogy miért, erre mondta hogy megbízhatónak tűnök. :)

2011. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 A kérdező kommentje:
De ha megtudom, hogy valamelyikőtök erre polírozza a bohócot csúnya bosszút fogok állni:D
2011. szept. 30. 22:39
 56/84 anonim ***** válasza:
Úgyse fogod megtudni:D Csak viccelek, nem vagyok én olyan perverz... Jót nevettem ezen a mondaton:) Jó fej csaj vagy, az már kiderült számomra:)) 22F
2011. szept. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 A kérdező kommentje:
Szóval annyira szarul nézek ki, hogy perverznek számítana ha megtennéd?:D Tudtam hogy kár volt belekezdenem a kérdezősködésbe:D
2011. szept. 30. 22:47
 58/84 anonim ***** válasza:

Még nem tudjuk hogy nézel ki, úgyhogy... :D

Nem szoktam bohóckodni :)

2011. szept. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:
A másik srác már kapott képet, de még nem válaszolt. Szóval a lehetőségek: röhög, okádik, zsebzsötem, vagy keresi a szavakat hogy hogy ne bántson meg annyira:D
2011. szept. 30. 22:53
 60/84 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy is:D Már ki is csaptam rá a gyíkot:D:D Na jó a viccet félre téve. Azért tényleg perverz dolog lenne...

Köszi a képet:) És nem sértelek vérig, nincs is miért:) Szerintem minden a helyén van, szóval nincs okod aggódni:) A párod meg kedvességből illet olyan becenevekkel és nem azért, hogy az alakodra tegyen megjegyzéseket, szerintem:)

2011. szept. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!