Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez körte? (Jó, tudom, hogy...

Ez körte? (Jó, tudom, hogy kövér, de nem ez a kérdés, úgyhogy erre ne tegyetek megjegyzéseket. Előre is danke schön. ) Igaz kicsit ferde a beállás, de azért valamennyire sejthető, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 29. 21:58
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
És ezen kívül nincs baj az önbizalmammal. Fel merek öltözni csinosan és ki merek menni az utcára, és ha valaki megbámul nem gondolom hogy azért mert csúnya vagyok. Hanem mert tudom hogy vannak olyanok is akiknek az ilyen telt idomok jönnek be:D Ezért is írtam hogy tekintsünk el a súlyfeleslegtől és a formára koncentráljunk:D
2011. szept. 30. 08:50
 32/84 anonim ***** válasza:
46%

Hát ez nekem inkább egyértelműen alma. Bár teljes alakkal könnyebb lenne...

A körte farnehéz, a homokórának meg azért hangsúlyosabb a dereka szerintem. Az alma, akin középen van a súly, nagy mell, nagy fenék és van hasa is azért.

2011. szept. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:

Nem latszik, hogy korte-e, ahhoz nem jo a foto.

A testalkat megallapitasanal az is szamit, hogy a vall milyen a csipohoz es a derekhoz kepeszt. A korte alaknal a vall keskenyebb, mint a csipo. Szoval ha neked az, akkor lehet korte, de ez ebbol nem latszik.

2011. szept. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
Tényleg teljes alakos kép kéne... Mert semmi nem látszik. De körte tuti hogy nem vagy... Na meg homokóra se :D Azoknak azért rendesen vékony a derekuk... Nem tudlak behatárolni de inkább almás homokóra mint körte.
2011. szept. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
Néztem én is, de biztos, hogy nem alma, mivel van derekam:) Hasa mindenkinek lehet aki meghízik, alaktól függetlenül. Ívelt a derekam, az akkor is olyan marad ha felszedek valamennyit hasra. Is. Mert ha hízok akkor mindenhova hízok egyformán:/ Rajzos ábrákat néztem, de csak az almát tudtam kizárni az ívelt derekam miatt. Nem vagyok egybeszabott egyáltalán. Egyikre sem hasonlítottam egyértelműen. A vállam ugyanolyan széles mint a csípőm, a mellbőségem is megegyezik a csípő és a vállbőséggel, a derekam körkerülete most 25-26 cm-vel kevesebb ezeknél. Ez a kép tényleg nem jó, a ruha sem követi teljesen a vonalaimat.:( Akkor szerintem valami hibrid vagyok. A mellkasom alma, a derekam körte, a vállam és a csípőm pedig a homokóra jegyeit hordozza. Könnyen tudok hízni ha nem vigyázok, viszont nagyon könnyen fogyni is tudok. Lehet, hogy még kéne fogyni és akkor kiderülne egyértelműen. Végül úgy látszik arra jutottam hogy nem tudtam meg mi vagyok. Megbeszéltem magammal:D Lehet kár is foglalkozni vele. Azért köszi mindenkinek. Kivéve annak aki lekamuzta a kérdést:)
2011. szept. 30. 14:22
 36/84 anonim ***** válasza:
Homokóra vagy!
2011. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:
"vannak olyanok is akiknek az ilyen telt idomok jönnek be" konkrétan a férfiak 99 százalékának. Nyálcsorgatásra kéretik egész alakos kép is!
2011. szept. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 A kérdező kommentje:
Persze, aztán kiderül véletlenül hogy ismerjük egymást, az nagyon ciki lenne:D Nekem:)
2011. szept. 30. 21:31
 39/84 anonim ***** válasza:
Nekem is ciki lenne ha kiderülne hogy ismeritek egymást :D
2011. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:
Haha! A kis hamis:D
2011. szept. 30. 21:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!