Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használ az ultrahangos zsírbon...

Használ az ultrahangos zsírbontást? Szülés után vagyok és a hasam nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Kis párnácska maradt rajta és láttam, hogy 3 alkalom után már látható eredményeket tudnak elérni. Ez biztos? Tapasztalatokat várok. Nem szeretnék feleslegesen pénzt kidobni.
2009. ápr. 27. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A tesómnak nagyon bejött. Csontvékony amúgy, de régebben nagyon meghízott és az úszógumi megmaradt. Semmilyen tornával nem tudta eltüntetni, de ez a kezelés segített neki. Szóval csak ajánlani tudom.
2009. ápr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kipróbáltad már,kedves kérdező?

kiváncsi vagyok a véleményedre:-)

2009. jún. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem, mert utánas érdeklődtem és mivel még szoptatok, nem javasolják. De amint lehet, megyek és beszámolok:)
2009. jún. 10. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:

értem,akkor kiváncsi leszek,mi lesz majd a véleményed:-)

Én is szűlés után vagyok s még mi is szopcsizunk,ugyhogy még mi is várunk....

2009. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi lett? Kipróbáltad?
2010. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem. 10 kg fogyás és egy kis torna sem tüntette el a hasam, csak sajnos azóta sem volt rá feles pénzem:)) de ha valaki kipróbálja és tényleg jó, mindenféleképpen szóljon!
2010. nov. 18. 08:22
 7/8 anonim válasza:
én már kipróbáltam! eléggé hatásos és látványos az eredmény néhány kezelés után! :)
2011. jún. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hahó, álljatok össze páran, és vegyetek saját ultrahangos zsírbontó gépet! Forever Slim névre hallgat, 150.000 körül van az ára, ha 5-en veszitek, 30-ból megvan, és bárki, bármennyiszer kezelheti magát!

Ez nem egy fogyókúrás gép, 10-20 kilókat nem lehet ledobni vele, de éppen az ilyen, ottragadt zsírpárnák (+ a narancsbőr) ellen nagyon hatásos!

2012. ápr. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!