Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ujjra tetoválás? Fáj?

Ujjra tetoválás? Fáj?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Ocsmány inkább.
2011. okt. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Ha majd elkezd ráncosodni a kezed, olyan lesz, egy nagy tekergő ér.
2011. okt. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
olyan, mint akik a börtönből szabadultak :D
2011. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
27%
Tetoválás minden testrészen fáj. El mondom neked hogy ez nem jó ötlet mert egy életre tönkreteszi a bőrödet, és ha van valami betegséged tehát érzékeny a bőröd akkor bajok is lehetnek belőle.
2011. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
10%
Nem fáj, csak ronda... Eltakarni sem tudod. És ha emiatt nem kapsz meg egy jó állást, ne lepődj meg.
2011. okt. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Emberek, a kérdező nem a véleményeteket kérdezte!

Senkit nem érdekel, hogy mi a véleményetek a tetoválásról, azt kérdezte volna, hogy fáj-e!


Amúgy ez is egyénfüggő, van, akinek fáj, van, akinek nem. Bár nekem nincs, de szerintem azért ujjon biztos jobban fáj, mint mondjuk felkaron... Érzékenyebb is, meg a csont is közelebb van (főleg,ha vékony kezed van).

2011. okt. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

igaza van az előttem szólónak! Mi a fene közötök van hozzá, hogy hova akar tetováltatni, és azt sem kérdezte senki, hogy tetszik-e nektek! De ezt már meg szokhattuk, hogy egy ilyen kérdésnél jönnek a nagyokosok mindig, akiknek a fele kb csak irigy, mert vagy nincs rá lóvé, vagy nem meri így inkább az ellentábor felé húzódik na mind1....


Szóval nekem ott nincs, de eléggé fáj azt mondta a tetováló ismerősöm. Nagyon vékony a bőr, és sok picike ér van benne! És ezáltal egy valamire való tetováló nem ajánlja, mert nem lehet olyan mélyre ütni, és nem mellesleg a kezedet szinte mindig használod, és elég hamar kikopok, és csúnya lesz! Ezt csak leírtam, de nyilván a te döntésed:) Nekem amúgy tetszik, ha van jelentése.


23N

2011. okt. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

9:53 vagyok!


Amúgy van egy mondás:) Mindig ott fáj a legjobban, hol éppen csinálják:) de nem kellemes az már tuti:P

2011. okt. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
16%

De ezt már meg szokhattuk, hogy egy ilyen kérdésnél jönnek a nagyokosok mindig, akiknek a fele kb csak irigy, mert vagy nincs rá lóvé, vagy nem meri így inkább az ellentábor felé húzódik na mind1....


Úgy imádom, amikor valaki attól hiszi magát okostóninak, hogy egyszerűen irigynek nevezi a masikat... Ez már annyira unalmas és undorító, nem akartok erről leszokni? Képzeld, történetesen szeretem a tetoválásokat és pénzem is lenne rá, de akkorsem tenném ilyen helyre, ha bottal vernének, mert nem elég, hogy ronda és értelmetlen, de még hátrányos is lehet a következő 30-40 évben munkakeresés szempontjából...


Akkor én most irigy vagyok? Vagy félek megcsinálni? Nevetséges vagy.

2011. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
[link] oh nekem elvileg ilyenem lesz :) ha megakarod csináltatni akkor úgyis megcsináltatod ha fáj ha nem. Amúgy is egyéni, lehet valaki majd meg hal a fájdalomtól más meg meg se érzi.
2011. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!