Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 23 múltam, és 21-22 éves...

23 múltam, és 21-22 éves korom óta-mostanáig nőttem 2.5 centit. Van okom aggodalomra?

Figyelt kérdés
Szerintem ez ilyenkor már nem természetes, meg úgy olvastam, hogy az ember max 22 éves koráig nől. Félek, hogy tovább fogok nőni... Kb 2 hónappal ezelőtt még csak 2 centivel többet mértem, mostmár 2,5. Mindig délelőtt méreckedtem, mert tudom, hogy olyankor, az ágyból felkelve az ember akár 1-2 centivel is magasabb, mint este-"összemegy" nap közben. 160 voltam sokáig, középsuliban semmit nem nőttem, igazából kb 14 éves korom óta akármikor mértem, 160 volt a magasságom.. Ez természetes, nem akarok többet nőni, inkább kicsi maradok!!
2011. okt. 9. 20:12
 1/1 A kérdező kommentje:

Ez természetes? Nem akarok többet nőni, inkább kicsi maradok!!

Kiegészítés: mint hogy hormonzavar, vagy akármi miatt csak nőjek és nőjek...

2011. okt. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!