Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

6 éve járok a barátommal. Jövőhonapban fogunk összeköltözni. A minap jött egy sms a telefonjára, és amikor megnézte, odaléptem mellé, hogy én is rálásak, ki és mit küldött neki. Err ő eltakarta és közölte ez magánügy. Nagyon meglepett a dolog, és kikértem magamnak. Megvádoltam, azzal, hogy megcsal, és -e miatt titkolózik. Persze erre ő azonnal felháborodott, elövette a telefonját és bár az üzenetet letakarta, de az sms küldőjét megmutatta : a szolgáltató volt. Majd hozzátette, hogy tartozása van, nem fizette be a múlthavi számláját ennyi az egész.... + kaptam egy kis fejmosást.

Mivel nem igazán nyugodtam meg, amint elment zuhanyozni, a tudta nélkül, titokban megnéztem az sms-eit. Tény és való, hogy a szolgáltató küldte neki azt az üzenetet, tartozás miatt. A meglepő a dologban, hogy igen magas számláról van szó ! Gondoltam ha már a kezemben a telefonja átnézem tüzetesebben. És így tudomásomra jutott, hogy szerződést kötött és előfizetett telefonos internetre. Nagyon bosszant a dolog ! Miért kell eltitkolni ezt előlem ? Egyáltalán minek van neki erre szüksége? Hiszen odahaza és itt nálam is van internet. Nem hiszem el, hogy olyan fontos online dolga lenne, amit napközbe, munka közben kéne elintéznie..és nem várhatna vele míg hazaér!

Annó több évvel ezelött beregisztrált egy társkeresőre, állitólag a barátja nevében, mivel neki nincs lehetősége net közelbe férni. Ebből adódóan, a haverja melett ő maga is megismerkedett egy lánnyal. Állitólag nem fekeüdtek le egymással, csak jó barátok lettek, kiegészítették egymás lehetőségeiket, a munkájukból adódóan. Erről, úgy szereztem tudomást, hogy véletlenűl lebukott. Majdnem szakítottunk, de túléltük. Az eset után nagy féltékennyé váltam, és e miatt jó pár hónapig figyelgettem a gépét,telóját..stb. Semmi gondunk nem adódott azóta.

A "megfigyelést" már több mint 1 éve elhagytam...

Nagyon félek, nem értem ! Csak roszra tudok gondolni ! Mi van ha megint társkeresőzik és biztosra akar menni, ergó, hogy ne bukjon le, hiszen a telefonos netezés visszaellenőrizhetetlen ! Mit tanácsoltaok ??

28/L


2011. okt. 1. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
32%

passzeg!

ha egy srác féltékeny, az aranyos...

ha egy csaj féltékeny... 3. Világháború


használd már az agyad ember

2011. okt. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha az adósságai miatt aggódnál, még értenélek.
2011. okt. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve vagyunk együtt és együtt lakunk.Egyszer félrelépett túléltük továbbléptünk együtt maradtunk megfogadta soha többet,de én azóta is minden áldott percben amikor nincs velem csak arra tudok gondolni hogy megint megcsal.Én is kezdek visszaszokni a kémkedésre az utóbbi időben.Nem az,hogy nem bízom benne csak egyszerűen így vagyok nyugodt. Teljesen megértelek téged is!
2011. okt. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszöm a megértésed ! Ezt csak az érti aki benne van, aki átéli legalább egyszer az ilyesfalyta félelmet !
2011. okt. 1. 19:34
 5/9 A kérdező kommentje:

Használjam az agyam ? - Nem igazán értelek !!!!

Ennyire egyértelmű lenne a dolog ! Akkor fejtsd már ki légyszives !

2011. okt. 1. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem tudnék egy olyan emberrel lenni, aki megcsalt és nem bízom benne. Mert nem bízol benne, ha folyton azon agyalsz kedves 19:31es hogy most biztosan megcsal.
2011. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

hát figyelj... teljesen megértem, hogy nem bízol benne, és a legrosszabbra gondolsz. de lehet ám, hogy csak azért fizetett elő erre a netes dologra, mert most az a menő.


szerintem összeköltözés előtt beszéld meg vele ezt a dolgot... gondolom már ismered annyira, hogy észrevedd, ha valamit sumákol:) (ezt a nyomozósdit nem tartom jó ötletnek, mert hiába jogos a bizalmatlanság, ez nem korrekt. ha nem tudsz benne bízni, akkor ne maradj vele...)

2011. okt. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 magasember válasza:

SZia!


figyi szerintem ezt a kémkedést ne csináld ha a párod megtudja,nagyon rosszul fog esni neki a dolog pláne ha alaptalanul történik a dolog,másrészt ha együtt vagytok ,és összeköltöztök, akkor is van magánügye,és ezt tiszteletben kell tartani velem ez megtörtént saját tapasztalatot,és érzéseket mondom el a barátnőm utánam is nyomozgat, tudok róla és nem esik jól, másrészt idegesít és felháborít nagymértékben rontott az érzéseimen, amit iránta érzek szóval ne tedd próbálj meg bízni benne ha igazán szereted :) (20F)

2011. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Kedves magasember !


Értem én ezt, egyet is értek veled, de nehéz a bizalom megadása !

Ha soha semmi gond nem lett volna, akkor igen, de így nem ! Szeretem, ezért aggódok ! Nem akarom elveszíteni !

Valahogy muszály rájönnöm, hogy az aggodalmamnak van -e alapja !!! Különben megőrülök !

2011. okt. 3. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!