Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiuk szerintetek csunya egy...

Fiuk szerintetek csunya egy lanynak a szelles vall?

Figyelt kérdés
Mekkora hatrany ez egy lanynak ? Nem vagyok kover csak 1 picit szelles a vallam es magas vagyok es eleg kicsi a csipom igy olyan vagyok mind egy V betu :( mit lehet ellene tenni ?
2011. okt. 14. 09:07
 1/8 komasa ***** válasza:
Szerintem nem csúnya! Sőt...
2011. okt. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. De csúnyának amúgy sem nevezném.
2011. okt. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért az enyémnél ne legyen szélesebb :)

Kajakozol vagy ilyesmi?

2011. okt. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem igen, nem nőies! Az öltözködnél eltudod rejteni, pl ne hordj olyan felsőket ami vízszintesen kivágott mert az kiemeli.
2011. okt. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem kajakozok , de ne ugy kepzeljetek el mind egy 2 ajtosszekrenyt :P hanem csak 1 picit szelesebb de azt mondjak altalabban hogy nem anyira durva az 175 cm magassagomhoz es nem mondom hogy sovany vagyok es nem is kover hanem olyan atlag.. es koszi a valaszokat
2011. okt. 14. 14:29
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszik,ha egy nőnek szélesebb a válla,mint a csípője.nem éppen nőies.bár ha nem vagy kövér akkor az már alapban pozitív,meg az arc is sokat dob.meg ha ismerőseid is mondják,hogy nem durva,akkor biztos nem olyan csúnya.

egy kép jó lenne.

2011. okt. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem azert van szelesebb vallad, mert magas is vagy.

En is 178 cm magas vagyok, mindig is vekony voltam, viszont a vallam, hatam nem keskeny. Nem szeles, de a vekonysagomhoz kepest igen. Es lanykoromban ehhez volt 80-85 kozotti csipom.

De en viszonylag fiatalon (25 evesen) szultem, majd ismet egy evvel kesobb es a ket gyereknek koszonhetoen szelesedett a csipom, 90-es lett, ehhez kepest a vallam meg mindig 90-es maradt, a derekam pedig 62-es. Ez igy viszont mar nagyon szuper, tetszik.


Szoval ne add fel, gondolom meg fiatalka vagy. Noiesedni fogsz, ha a csipod szelesebb lesz picivel, akkor neked sem volt a szelesebb vall feltunni. (Mas pedig mar lehet, hogy most sem veszi eszre, mert en sem hallottam soha senkitol, hogy szeles a vallam/hatam, csak a baratnok lepodtek meg sorban ruhaprobalgatas kozben.)

2011. okt. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a valaszt hat kb en is igy vagyok vele hogy a ruhaprobanal van hogy neha kicsit nagyob kell mind kene. Es a a mereteim 94/70/90 ha ez esetleg igy tobbet mondana.
2011. okt. 15. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!