Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol nézzek utána, hogy hol...

Hol nézzek utána, hogy hol lehet ezt a "ritka"parfümöt még venni?

Figyelt kérdés
Tavaly decemberben vettem egy parfümöt a rossmanban,1000ft volt.a neve: Fruisse-Vanillia kiss.Annyira jó illata van,azóta is érzem azt az illetott mikor az eszembe jut,és teljesen illik(illet)hozzám. Azóta is keresem de nem találom sehol. Néztem neten,nem találtam egyetlenegy oldalt se,ahol esetleg lehetne rendelni.. Gondoltam arra,hogy bemegyek Pécsre az Árkádba és ott láttam van egy ilyen parfüm drogéria vagy mi,elég sok parfümöt láttam ott.Hátha ott tudnának segíteni,szerintetek jó ötlet lenne ott kezdeni??
2011. okt. 10. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, nálunk van a rossmanban. Pont tegnap láttam.
2011. okt. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyik városban laksz?:D
2011. okt. 11. 15:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Kiskunfélegyházán. De, ha odamennél az egyik rossmanos eladóhoz és megkérnéd, hogy rendeljen neked egyet? Mert ezek szerint forgalmazzák, lehet van rá lehetőség. (testpermeteknél szokott lenni ez a parfüm)
2011. okt. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam erre,hogy megkérem valamelyik eladót de itt nagyon bunkók.. Megvan a doboza is,rajta a telefonszám,meg,hogy ki gyártja,és ha azokat felhívnám és rendelnék egyet szerinted beválna?
2011. okt. 11. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg. Veszteni nem veszthetsz semmit. De biztos, hogy nem volt a rossmannba? Mert nem a parfümöknél van.
2011. okt. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oks megpróbálom őket felhívni. Hát néztem mindenhol,nem volt. De mikor tavaly decemberben vettem,akkor is ez az egy volt ilyen.. a többi mind a tömegcucc..
2011. okt. 11. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!