Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A barátommal tetoválást...

A barátommal tetoválást szeretnénk, olyat ami összeköt minket! Mit válasszunk?

Figyelt kérdés
Milyen tetoválást válasszunk? Esetleg a egymás monogrammját? Vagy valami mintát?
2009. ápr. 30. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ez komoly?

Én anno T betűt akartam(Tobias)volt párom miatt,mondjuk most is jól jönne mert Tamás a jelenlegi.

mióta vagytok együtt?ha csak fellángolás nem éri meg..

2009. ápr. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mintát javasolnék, olyat amiről ő jut eszedbe, neki pedig te jutsz eszébe, nem feltétlenül kelljen, hogy mindenki rájöjjön a tetoválásodból, hogy Kovács Karcsikát szereted. Lehet egy nonfiguratívos minta vagy akármi, lényeg, hogy ő jusson róla eszedbe. Barátnőm egy koi pontyot szeretne magára tetováltatni, pont ezen okból. Nekem egy nonfiguratívos tetoválásom van ami páromat juttatja eszembe. Csak a fantáziátok szabhat határt.
2009. ápr. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Például két kismadár, egy szívvel és egy nonfiguratív mintával együtt.Vagy lehet két delfin is.Vagy a keresztnevének a betűi alakítsanak egy szív alakú formát.
2009. ápr. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Nna igen,mi is pont itt tartunk,már évek óta fontolgatjuk a dolgot,kb egy éve született konkrét elhatározás,és azóta napi rendszerességgel végzek kutatómunkát tetkó ügyben,nem akarunk elhamarkodott hülyeséget megunkravarratni...Esetleg rajzoljatok egymásnak valami aranyos apróságot...nem tudom.
2009. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
semmi esetre se olyat válassz ami,a neve,vagy a z arcképe,vagy ilyesmi,mert nemtudod mit hoza z élet,és a tetkó örök.jol gondold meg.
2009. ápr. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen vmi mintát! Egyszer láttam vhol egy embert, a karján Mari áthúzva, alatta Juli xD

Sztem vmi szép kis mintát v motívumot válasszatok!

2009. ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valami nonfigurativ jelet válasszatok,mondjuk olyat ami összepasszol,két fél sziv vagy valami.A monpgramot és a hasonlókat nagyon megfogod bánni.
2009. máj. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

19:46:

"Például két kismadár, egy szívvel és egy nonfiguratív mintával együtt.Vagy lehet két delfin is."


egy csajnak oké a madár meg szív meg delfin.. na de fiún..

én tuti homokosnak nézném egy kis delfinkével a bokáján :D

2009. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocsi 16-40 es véletlenül pontoztalak le,azt hittem komolyan gondolod...:-) Szóval igazad van.
2009. máj. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hehe nem gond :DDD
2009. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!