Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 160 centi körüli lányok! Hány...

160 centi körüli lányok! Hány kilók vagytok és ehhez milyen méretű ruhákat hordtok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 14. 15:46
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

hát nem nagy a mellem az biztos, de a csípőm széles eléggé, meg úgy átlagban széles termet vagyok :D meg valamiért nehéz is, lehet azért mert alapból egy kicsit izmosabb is vagyok, mint a lányok többsége

nem erősebb, nem jobb tesiből, csak nehezebb emiatt :D

2011. okt. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Hú, azt kell hogy mondjam, szerencséd van. Ha alapból szélesebb vagy, akkor ha van is felesleged, az nagyobb területen oszlik el. Gondolj bele, ha egy vékony csontozatú lány 65 kiló, akkor a vastagságának nagyrésze háj, neked csont. A súlyod is nagyrészt csont meg izom. Ha én hízok 2 kilót, az azonnal meglátszik, puha héjréteg mindenhol.

Irigyellek, a helyedben örülnék magamnak :D

2011. okt. 14. 17:16
 13/30 anonim válasza:
13%
Hát én pl 164 cm vagyok es 38.7 kg általában xs/s-es ruhákat hordok. :) 14/L
2011. okt. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
utolso vagyok. :D neha xxs-est is kell venni.. :D
2011. okt. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

17:20,17:21!

te anorexiás vagy!O.o


kérdésre:

163cm 61kg(dolgozom rajta,hogy kevesebb legyen) felsőből általában m-es kell,nadrágból 30-31,farmer 40-42(mert széles a csípőm-bár nem olyan durván-és nagy a fenekem-az viszont elég durván-)

2011. okt. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

164 / 62kg (én nem akarok fogyni)

gatya: L-es, 30-as, 40-es

póló : M-es

és ha 5 kilót hízol mindet zsírba akkor igen is lehet 2 mérettel nagyobb a ruha méreted

16:00 gratulálok hogy fogyni akarsz az 53 kilódból -.-"

Mégis mennyi a cél 165 cm-hez 45 kg?:(

2011. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
16:59 vagyok, kedves kérdező, örülök is az alkatomnak, bár régen nem volt így: kiskoromban sokat csúfoltak, mondjuk akkor tényleg duci voltam, de aztán megnőttem, elfogadtam magam, és mostmár nem is cserélnék senkivel.:D megtaláltam a stílusom, tök jó cuccaim vannak, és ha változna az alakom akkor már nem állnának jól.. :) szóval örülök, remélem te is elégedett vagy magaddal, meg a többiek is :)
2011. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon örülök, hogy elégedett vagy!


Velem az a baj, hogy viszonylag szűk tartományban nézek ki jól. Az szerintem is nagyon durva, hogy nincs valaki 40 kiló, ezért nem is írtam rá semmit, még a 45 is iszonyú kevés. 54 kilósan kiállnak a csontjaim, 60 kilósan meg formátlan vagyok. Igaz, hogy akkor is S-es felső és 36-os nadrág kell, de hurkás leszek és aránytalan.


Örülök neki, hogy itt a többségnek teljesen egészséges súlya van!

2011. okt. 14. 20:20
 19/30 A kérdező kommentje:

ma 18:24


Igen, ez az, amit nem vettem figyelembe, hogy ha zsírban jön fel, akkor ennek az 5 kilónak akkora a mérete, hogy simán körbepárnázza egy körte alkatú lány alsó fertáját, és máris megvan a 2 méret plusz.

2011. okt. 14. 20:22
 20/30 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok és 48-50 kg körül mozgok. Ez nekem így pont jó, ha híznék pár kilót, az már meglátszana a hasamon:S

Felsőből általában S-est hordok, bár múltkor gondolkodtam egy felsőnél az M-esen is, de egyenlőre még az nem kell:D

Nadrágból változó. Márkától, gyártótól függ, meg az az igazság, hogy már azt se tudom mikor vettem utoljára nadrágot, mert már annyi van és elfelejtettem milyen méretek voltakXD De, ha átlagolok, akkor olyan 28-as körül lehet a méretem. Melltartóból sajnos csak A-sat hordok, remélem ez méf változik és lesz B-s:)

2011. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!