Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a felső...

Szerintetek milyen a felső testem 1 év fejlődés után?

Figyelt kérdés

elsősorban lányok válaszát várom

(f20) bal felső 1 éve készült jobb alsó egy hete.

[link]


2011. okt. 16. 00:16
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Ohh kellemes meglepetés. :) 1 évvel ezelőtt nagyon átlagos testalkatod volt. Viszont mostanra, uhh hát tetszik. :P Nagyon szépen kijött az egyenes hasizmod tényleg szép. ;) Mind a 6 kockád megvan...szuper. Az oldalmerevítő izmaid rendben vannak ahogy látom, pedig sokszor azt a legnehezebb elérni, ne meg persze azt, hogy az alhasad "kockás" legyen. :) Folytassad tényleg, a képről levonva a következtetést, nagyon szép eredményeket érhetsz el, kedvező a testalkatod is, sőt valószínűleg a genetikás is, mert nem vagy "zsírosodásra "hajlamos...úgyhogy Kitartás! ;P Ja és a mellizmodat is említeném...szintén sokat fejlődött, bár ezen még van mit javítani, de akkor is szép eredmény. ;)

Egy problémám van vele én jobban szeretem ha csupasz...hogyha az embernek kockás hasa van akkor ne takargassa már !?! Az úgy szép, hogyha látszik. :P Ja és csak csípkelődésként, egy kis színt "vihetnél rá" ;P, sokkal jobban kiemeli. Ez csak személyes vélemény . :)

15/l, Remélem kielégítő választ adtam a kérdésedre. :)

2011. okt. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:

szerintem tök jól nézel ki :D


mondjuk engem a szőr taszít,de ettől eltekintve jól haladsz :)

2011. okt. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
jó tested van csak az a szőr nem kéne! :)
2011. okt. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a szőr :D egyébként nagyon jól nézel ki, mármint olyan szempontól, hogy ez egy egészséges test látszik hogy foglalkozol vele de nem ez az életed :D ki nem szarja le hogy egy buzgó mócsing aki 18 éves és éjjel nappal a gondiban vergődik nagyobb izmokkal rendelkezik...nah a lényeg hogy nagyon jó :)
2011. okt. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

szerintem 0


zéró

2011. okt. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
aaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhh hisz te szőrös vagy! ez k****jjóóó!!!!!!
2011. nov. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

na utolsó vagyok,most hogy visszaestem a transzból amit a szőröd válltott ki belőlem,készen állok válaszolni a kérdésedre:P

szoval szerintem nem akkora wáááóó mekkora a változás..viszont ahhoz képest amilyen voltál (tök átlagos) most egy olyan kivánatos férfitest!!

csak nehogy elkezdj konzini,meg olyan löttyöket inni,mert te is olyan töltött galamb leszel és az olyan csunya.

ami meg a szőrt illeti,vannak akik a borotváltmenyéteket szeretik,én IMÁDOM HA SZŐRÖS A PASI,és neked k***ajól áll! szoval ez változó,de szerintem nagyon jol nézel ki:$ kár hogy sokkal idősebb vagy nálam.

2011. nov. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nagyon bejövős. Szerintem szőr nélkül a jobb. :) 17L
2011. nov. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Gratulálok, nagyon sokat változtál pozitív irányba! :) De ennél többet szerintem már ne akarj edzeni, így pont jó vagy!
2011. nov. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

Másodjára pakolod fel magad!!

Bocs de neked milyen tükröd van?? A látvány nem beszél magáért??

Jó vagy, ha ezt így megtartod OK-s!

2011. nov. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!