Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválások. Honnan gyűjtsek...

Tetoválások. Honnan gyűjtsek ötletet? Ismertek jó oldalt, ahol sok profi tetoválás van?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 23:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is gondold végig milyen mentalitású vagy.

Utána miben vagy jó. ezeket ötvözd motívumokkal mintákkal meg ilyesmik. És ha találsz egy vezérötletet akkor már csak az egyedi dolgaid ötleteid beleviszed és elmeséled a tetoválósnak. az lerajzolja amit elképzelsz. mikor pont olyan az elképzelésed mint a tetoválás megcsináltatod. Garantáltan egyedi és nem tucat tetkód lesz ráadásul erőt ad ha sz@rban vagy. :) Én 5 éve hordom össze az ötleteket de még mindíg hiányzik valami. Inkább egyszer csináltatom meg tökéletesen ,mint hogy fogjam a helyet magamon egy gagyival amit megbánok. mert mást szerettem volna a helyére vagy ilyesmi. Elvégre csak egy életre szól,,

2011. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

nekem kiskorom óta tetszenek a tetoválások, és már akkor eldöntöttem, hogy nekem is lesz. most 22 éves vagyok


amiket látok utcán tetoválásokat, azoknak a 99%-a nem tetszik.


én csak 1 tetoválást szeretnék, viszont az az egész hátamat befedné

2011. szept. 29. 23:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Én az elsővel értek maximálisan egyet. De:

deviantart.com > a keresőbe írd be hogy "tattoo" (ha esetleg nem tudnál angolul, azért írom:), és nagyon sok szépet kiad, amik egyediek.

2011. szept. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Nekem is így volt az elsőnél. volt egy vezérötletem, aztán neten nézelődtem, és hónapokig tervezgettem. Tudtam, hogy bohócot akarok, így beírtam a gugliba, h clown:).Szerintem nemcsak tetoválásokat érdemes, hanem rajzokat, képeket is, pont azért, mert a legtöbb tetoválás nem szép.
2011. szept. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

legyen elképzelésed, hogy nonfiguratívot szeretnél, vagy éppen vmi lányt/fiút magadra nyomatni, vagy állatot, szörnyet, mesefigurát, vagy bármi mást.

bemész a tetováló szalonba, és akkor ott a faszi vagy éppen nő tervez neked valamit.

A LÉNYEG hogy ne másról koppints!!!

2011. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat
2011. okt. 24. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!