Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 45kg 162cm 15lány! Lehetek még?

45kg 162cm 15lány! Lehetek még?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 20:22
 1/5 A kérdező kommentje:

Modellkedni akarnék voltam már kis koromban ruha modell aki a kifutón mászkál kb 7-8éves koromban de sírtam ki menni a kifutóra :// ezért anyukám úgy döntött, hogy nem visz többet ha nem merek kimenni! Így hát abba is hagytam. Azóta pedig ostromolom magam, hogy ha nem hagytam volna abba akkor még most is modellkedhetnék és nem kéne előröl kezdenem az egészet.! Voltam nem rég egy PORTFOLIÓ fotózáson. és azt szeretném tudni, hogy milyen jó modell ügynökségek vannak itt Bp környékén mert vann nagyon sok kamu. :/?!?


(bocsi lemaradt)

2011. okt. 19. 20:23
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony van nagyon sok kamu:) Nagyon gonosz világban élünk. Szerintem lehetsz, de azért legyél óvatos. Miért vonz téged a modellkedés?
2011. okt. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kifutóra biztosan nem leszel megfelelő. Én 177 cm vagyok, azt mondták erre, hogy átlagos magasság :S
2011. okt. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igazából én sem tudom csak szeretek szerepelni szeretem ha fotóznak de ha nem leszek modell akkor szeretnék színész lenni műsorvezető vagy valami ilyesmi vagy lakberendező igazából érdekelnek az ilyen kreatív dolgok :)
2011. okt. 19. 20:35
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ezt éreztem valahogy én is hogy kifutóra nagyon alacsony vagyok és oda csak professzionális modellek mennek. de ha nem is kifutó valami nem tudom milyen modellek vannak még de semmi egyféleképpen sem szeretném és bizonyára a szüleim sem, hogy férfi magazinokba szerepelni engem nem ez vonz ha nem a ruha modellek arc modellek ilyesmik.! és köszönöm az infót
2011. okt. 19. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!