Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Itthon szépnek érzem magam,...

Itthon szépnek érzem magam, de ha máshol vagyok, (pl. a munkahelyemen) és belenézek a tükörbe, olyan másképp látom magam... Nem szépnek. Miért van? Mert ott erősebb a fény?

Figyelt kérdés
2008. márc. 16. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez qavn a suliban!Itthon tökre jól kisminkelem magam,megfésölködöm,és mire a suliba érek:az alapozó eltünt,a hajam szétáll meg minden.Velem ugyanez a probléma! :(
2008. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a megvilágítás az oka. Nekem se mindegy,hogy milyen fénynél nézek tükörbe. Pl.egyes próbafülkéknél olyan a világitás hogy legszivesebben sirva fakadnék mikor meglátom magam...:( pedig alapból szépnek tartanak...szóval ne csüggedj,mindenkinél igy van szerintem. Meg azért általában mások szebbnek látnak mint te saját magadat...tapasztalat...:)
2008. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magad természetes fénynél sminkelni.Tudom nehéz, de mindenki így van velem.Természetes fénynél készült sminkel viszont ha bemész egy megvilágítottba akkor erősebbnek hat a smink.Erre figyelni kell.Lehet egyszer érdemes lenne 2-3-4 e ft-ot rászánnod egy profi sminkesre , hogy mutassa meg mi állna a legjobban neked.
2008. márc. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sszia, hihetetlen, nekem is ezzel van a bajom.. borzasztó :( túlságosan másabb a suliba meg máshol belenézni egy tükörbe, mint itthon. Valószínűleg a természetes fény a célszerű, akkor legalább nem lepődhetsz meg.

Szerintem próbáld meg amolyan "tuti jól" megcsinálni magad, amibe biztos vagy, hogy jól áll neked. Én kb erre törekszem, magyarul már alig kísérletezgetek, vhogy nagyon szar mikor belenézek a suliba a tükörbe és annyira nem azt látom, amit még 2 órával azelőtt... Mellesleg az is egy megoldás, hogy nem nézel bele máshol. És akkor Te tudod magadról, hogy jól nézel ki, és legalább nem idegeskedsz. A másik variáció, hogy óránként belenézel. :) És akkor tutira mész, mindig tudod ellenőrizni..

2008. ápr. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Ne menj dolgozni,én se járok,és jól érzem magam.
2008. máj. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

velem is ez van.

amugy valoszinű a fény is rátesz nagyon mert valamikor azon csodálkozok hogy hirtelen milyen hülye szine lett a hajamnak. meg ez olyna mint a fényképeken valaki nagyon jol néz ki élőben de a fényképeken hülyén mert valahogy ugy esik rá a fény hogy más lesz az arca.

de amugy egy ilyen lelki sokk meg para rátesz nagyon. mert mikor én nézem magam otthon azt mondom jol van igy elég jol nézek ki, és mikor mentem társaságban ahol azért voltak lányok rendesen és meg tetszni akartam nekik, és amikor az ottani tükörbe belenéztem ugy éreztem hogy rnda vagyok, és annak is láttam magam. szeritnem az ember félelmében beképzeli magának és akkor ugy is látja magát. és ami a legdurvább hogy akkor ez sugárzik ki belölünk és mások is ugy látják. tehát önbizalom kérdése az egész ami sajnos nekem sincs.

2008. júl. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ez mitől lehet, de ha felülről jön a fény, akkor öregebbnek nézel ki! Én azt tapasztaltam, hogy iskolás koromba a suliba torzított a WC-be a tükör!
2018. febr. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!