Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van esélyem, mint modell?

Van esélyem, mint modell?

Figyelt kérdés

Sokan mondják, de sajna nem vagyok elég magas. Arcmodellnek esetleg?

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. okt. 26. 19:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
81%

Seemi esélyed.

Tudom, manapság menő azzal etetni a buta kislányokat, hogy majd modellt csinálnak belőlük, ha nem elég magasak, akkor jön a fotómodell kifejezés... mindezért potom 100-200ezret kérnek. Aztán ennyi, csinálnak pár szép képet, munkát sose kapsz.

Olyan modellek kellenek, akik jók mindenre, kifutóra is. Maximum, ha arcra olyan különleges lennél. De nem vagy, bocsi, és tényleg a bőröd se az igazi, márpedig modelleknél azért elég alap dolog. Alakra pedig nem vagy elég arányos nekik.

2011. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

En azt tanacsolnam, hogy kezd el erosen tanulni, mert ha van eszed, akkor arra nagyobb eselyed van, hogy peldaul egy jol kereso, elegans jogasz legyen beloled, mint arra, hogy jobb modell.

Es ez nem bunkosag, hanem esszeru javaslat.

2011. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
88%

Amikor a szebbnél szebb, magas, törékeny, hibátlan bőrű lányok sorban állnak, hogy modellek lehessenek, akkor ne etessétek szerencsétlent a photoshoppal.

Amikor XY nagyonceleb kerül címlapra, akkor őrá fognak annyi időt és pénzt fordítani, hogy egy pattanásos malacból bombázó legyen.


De egyébként nem fognak kínlódni egy átlagos csajjal, hogy szupermodell legyen a képeken.

Egyszerűen fognak egy csajt, aki már az.


Sorry.

2011. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
A kiskegyed divatrészlegébe még bejuthatsz
2011. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
semmi esélyed, bocs.
2011. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Az előttem szólók ár remekül összefoglalták..
2011. okt. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
pattanasos malac xd sirok
2011. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 szimi14 ***** válasza:
nekem az arcod nagyon nem tetszik Inkább ne probáld meg
2012. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
ne haragudj de a hasad kifejezetten csúnya, a bőröd (lehet csak a minőség miatt) szörnyű, és az arcod semmilyen.
2013. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 brigivagyok válasza:
őszinte leszek: ne erőlködj. nem az egódat akarom lerombolni de akkor is csak átlagos vagy. nincs jó alakod, nem szép a bőröd, uncsi a fejed...
2013. máj. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!