Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lekéne állnom a nagy fogyózáss...

Lekéne állnom a nagy fogyózással? Vagy még csináljam ha úgyis birom, meg ha már megszoktam, és ha még most se látom magam elég jónak?

Figyelt kérdés

163cm és 51kiló vagyok, és már 2hete hogy nem eszek még 1000kalóriát se. Naponta tornázok, van hogy 2órán át.

48kiló szeretnék lenni. De egyre gyengébb vagyok, és egyre többet érzem magam rosszul. Az érdekelne hogy szerintetek csináljam e még 2hétig(mert ez lenne a cél, és utána már kicsivel többet ennék, de azért a súlyom maradjon meg).


2009. júl. 2. 23:35
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

ha 48 kiló lennél akkor már nagyon sovány lennél, sztem az csúnya. azon kívül hogy az egészségedet is tönkrevágod. pláne hogy írod hogy nem eszel, és nincs erőd...

24/L 160 cm, 56 kg vok.

2009. júl. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
Szerintem ne csináld, mert nehogy kikészüljön a szervezeted.Mert ahogy írtad szerintem már túl megterhelő a szervezetednek. Fogadd el magad olyannak ahogyan kinézel!:)
2009. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Krisz85 ***** válasza:
93%

valahogy érzem rajtad hogy tudod hogy ezt így nem kéne. Ha ennyit edzel és nem bírod ezen nem csodálkozom, túl vagy edzve, és feltehetően a céljaid is irreálisak, a megvalósítás mikéntje meg főleg. De ez nem baj, van célod.

Az a baj, hogy a súlyodat nézed, pedig a tükör kellene legyen a kontroll, lehet pl. ha szép izomzatod lenne, nagyon jó alakkal, fitt lennél és relatíve alacsony testzsír % al az izomzatod /ami egy nőnek is kell, ez határozza meg a formát és az alakot, a fitness csajok ezért néznek ki jól, izmosabbak mint némely férfi, sőt!/ szóval lehet hogy olyan fizikummmal, most számodra brutálisan hangzó 55 kg ot mutatna a mérleg, de jobban néznél ki mint bárki ,szóval hatodlagos dolog a testsúly, elárulom. Sőt a legtöbb élsportoló BMI meg mindenféle hülye indexe messze átlag alatti és rossz, sőt ha belegondolunk a nyugalmi pulzus, ami az edzettség jele, egy két szívbetegséget leszámítva, egy állóképességi sportolónál akár 30 is lehet a normális 70-75 helyett. Tehát ennyit a számokról.

2009. júl. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat.

igen már én is kezdem belátni hogy ez így nem jó, sokan mondják, hogy nagyon lefogytam(pl volt egy nadrág, ami nem jött rám, most már teljesen jó rám).

Először ez az egész nem is fogyókúrának indult..csak gondjaim voltak, utána láttam hogy jobban nézek ki tőle, és folytattam. És talán az a legviccesebb az egészbe, hogy csak a combom az ami 100%osan zavar..de már az is 5centit fogyott.


És am elgondolkozok ezen, és kitalálok valami egészségesebb megoldást.

2009. júl. 2. 23:49
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sürgősen állj le, mert legyengül az immunrendszered, és az nem jó. Bárminek indult, nem éri meg (volt egy nagyon stresszes időszakom, amikor nagyon lefogytam pár nap alatt, és le is betegedtem majdnem, gyorsan erőt vettem magamon, azóta csak egy betegség tudott legyengíteni, nem jó ez, én pár napig se bírtam elviselni).
2009. júl. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!