Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szóval most ronda vagyok?

Szóval most ronda vagyok?

Figyelt kérdés

szóval régebben a suliban is csúfolt néhány gyerek azzal,hogy milyen ronda vagyok


és egy idő után már a többi évfolyamtársuk is elkezdte ezt a csúfolódást


aztán elballagtak,és most egy másik srác csúfol állandóan


és a barátnőim azzal nyugtattak,hogy szép vagyok és csak azért csinálják mert tetszek nekik....és én hülye meg be is vettem...


de a legszarabb,hogy pont az a barátnőm próbál megnyugtatni,akit állandóan dicsérgetnek


mármint,ahogy elmegyünk valahová,máris összefutunk legalább egy ismerősével,és elkezdi dicsérgetni,hogy -Hú de jó a napszemcsid! de jó a gatyád! de szép vagy! annyira gyönyörű vagy!

én meg persze csak ott állok és legszívesebben elsüllyednék szégyenemben....


és most nem akarok önzőnek tűnni,hogy mindenki engem ajnározzon hogy milyen tökély vagyok meg minden....de néha azért nekem is jól esne,hogyha valaki leszólít a suliban,akkor ne azt mondja hogy fúj hogy nézel már ki...hanem valami kedveset...


és mielőtt írná valaki hogy ha olyan ronda vagyok akkor tegyek ellene,én próbálok,de a hajam le lett vágva és el cseszte a fodrász,és túl rövid lett,nekem meg eleve szögletes arcformám van és nem áll jól hozzá ez a "gombafej" és valamiért a hajam megállt a növekedésben.....és már legalább 2 hónapja le lett vágva,és még egy centit se nőtt...


szerintetek mit csináljak?


2011. okt. 28. 18:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Így nem tudom megmondani, hogy az vagy-e. Privátban küldj képet.
2011. okt. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet, őszintén elmondom, mit gondolok.
2011. okt. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 halibel ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, segítenék szívesen.
2011. okt. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

képet nem tudok küldeni :|


de mondjuk így visszaolvasva tényleg hülyén fogalmaztam...szóval végülis nem azt akartam mondani,hogy most ronda vagyok-e,hanem hogy hogy változzak meg..?

2011. okt. 29. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Mások miatt soha ne változz meg.! Aki szeret, az úgy fogad el ahogy vagy...ezt jegyezd meg.!
2011. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. okt. 29. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!