Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lesz sok fiatal ronda...

Miért lesz sok fiatal ronda emós és néz ki úgy mint egy hülye vagy miért mindenki ilyen tiniket szeret pl. dzsásztin bíber meg espé meg ilyenek miéééérttt mindenki ilyen tisztelet a kivételenk! :D na szóval miért?

Figyelt kérdés
.
2010. aug. 19. 15:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki itt a tiniket jelenti. A tinik azért, mert bandába akarnak tartozni.
2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%

???:|

Tanulj meg írni édesem.

Amúgy meg semmi gond nincs azzal hogyha valaki Justin Biebert szereti vagy Sp. Ez egy stílus úgy ahogy az emo meg a stb. Az a helyzed hogy neked semmi közöd nincs ahoz hogy más hogy öltözködik vagy éppen milyen a zenei stílusa..

2010. aug. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

Én 25 éves vagyok, nem vagyok emos, irodában dolgozom van egy 2,5 éves lányom és mégis szeretem SP-t. Mármint a zenéjét főleg, de a srácot is bírom.


Pedig se emos, se tini nem vagyok.


Amúgy foglalkozz a saját dolgoddal inkább kedves kérdező és tanulj meg írni.

2010. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
33%
Mert nincs ízlésük. Amúgy nem csak az emó gáz, de a retrós, plázás, diszkós stb "stílusú" lányok és "fiúk" is. Nem kell odafigyelni rájuk, ennyi.
2010. aug. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Jó, most nem a kérdésre válaszolok DE úgy birom az ilyen embereket-.- Mi közöd van Neked ahoz hogy ki milyen zenét hallgat, és milyen stílusa van.

Igen, lehet, hogy csak divatból csinálja, de kérlek, az nem Rád tartozik!

Atya ég.


És nem vagyok se emós se rocker, se rapper. Csak egy átlagos lány, és igen, szeretem sp-t, de ehez senkinek semmi köze nincs :)


13/L

2010. aug. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
Én se emos nem vagyok se a felsoroltakat nem szeretem. De akkor sem értem miért zavar ez téged hogy vannak olyanok akik ezt szeretik. Ő dolguk...
2010. aug. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a sok rinyálós idiótát, mi köze hozzá... KÉRDEZTE, hogy miért. Nem beleszólt, hogy ne csináld, megkérdezte. Az, hogy így reagáltok, már jelez dolgokat.
2010. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

mi az hogy miért????

Miért ne rajonghatna egy fiatal egy zenészért/együttesért.

Miért ne követhetne egy stilus?

Gondolom Te is követsz egy stíilust és hallgatsz zenéz.Miért????? -.-"

2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
*zenét
2010. aug. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
És ha gáz a retrós, plázás, diszkós öltözet akkor őszintén mit vegyünk fel??? És melyik boltban lehet ezeken kívül venni normális cuccot? Nekem mondjuk egyik kedvenc boltom a Retro?Kicsit sportos vagyok de mégis picit nőcisebb ruhák is vannak ott...
2010. aug. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!