Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen smink eszközzel tudnám...

Milyen smink eszközzel tudnám elrejteni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
korrektor, rá púder. ha nagyon látszanak, rakhatsz még rá alapozót is a púder alá.
2011. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
így szoktam , de így is látszanak
2011. nov. 2. 13:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább valami pattanás elleni szert használj, mint smink termékeket. A Garnier-nek, Nivea-nak, Essence-nek is vannak már ilyen termékei, amik jobb megoldásnak bizonyulnak, mint a smink. Ezek az alapozók pedig gyakran, ha nem megfelelő terméket használsz, vagy csupán a bőröd nem kedveli ezeket, több pattanást okoznak.
2011. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Én egyetértek az előző hozzászólóval, ha elrejted a pattanásokat, akkor csak több lesz, ugyanis a belekent sminktől nem fog tudni kitisztulni a bőröd.


mivel nem egyforma a bőrünk, több tisztítási tippet is leírok, aztán majd kitapasztalod, neked melyik jön be!


Ami nekem és az öcsém extrapattanásos bőrének is nagyon jó:

Naturissimo professional 3 terméke:

- Tini gél

- Citromfű-fűzfa tini arclemosó gél

- Reguvit maszk


Fehér alapon zöld címkéről ismered fel.:)


anyukámnak jött be:

tejszínt, élesztőt, egy EK mandulaolajat és pár csepp mandarinolajat összekeversz krémes állagúra, és arctisztítás után (valamilyen tonikkal) ebből csinálsz pakolást.

Amikor megszáradt, lemosod.


Érdemes bőrradíroznod, én St.Ives terméket használok, azt hiszem, apricot scrub a neve.


és a legtutibb csodaszer:

egyél kevésbé fűszerezett kajákat, a sót csökkentsd minimálisra, viszont egyél annyi kurkumát, amennyit csak tudsz!

(a curryporban is van.)


Kérd meg anyukádat, hogy készítsen currys csirkét, vagy ilyesmit...

A kurkuma belülről tisztítja a bőröd.


Egy lájtos méregtelenítés sem árt...


Az én receptem:

3 dl vízbe facsarod fél citrom levét, beletörsz 1 gerezd fokhagymát, és sooook curryport.

Finoman szólva nagggyon durván rossz lesz az íze, de ha minden nap 1 pohár ilyennel leküldesz 1 hétig, látni fogod az eredményt.

ráadásul amúgy is egészséges...

+ igyál gyömbérteát!



Sok sikert!:)


Ja, és ha arcot tisztítassz, először melegvízzel most meg, hogy kitáguljanak a pórusok, a végén pedig mindig hideggel öblítsd le, hogy összeszűküljenek, és a kosz ne juthasson be olyan könnyen!

2011. nov. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!