Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány pontot adnátok egy ilyen...

Hány pontot adnátok egy ilyen husis alakra? (képek)

Figyelt kérdés

Ha lehet indokold is a válaszod! Kort és nemet is


[link]

[link]

[link]



2011. nov. 3. 20:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Neked alapvetően nagyon jó alakod van, csak van rajtad pár kiló felesleg. Viszonylag szerencsés is vagy, mert egyenletesen oszlik el a testeden. Alapból a vékony lányokat szeretem, de minden további nélkül elfogadnám a testalkatodat ha csinos a pofid és amúgy bejönnél.


Ezért: 6-7


F/30

2011. nov. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

5 pont, a derekad tetszik.

24 L

2011. nov. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ilyen az alakom : ) Nekem saját magamon nem tetszik, de így rajtad nem néz ki rosszul, nem tudom :) Szerintem olyan 5 pont, de csak azért mert nekem is teljesen ilyen az alakom és nekem magamon nem jön be, fogyni szeretnék :) 14L
2011. nov. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%

Nekem deréktól lefele nem tetszik, meg az a hájgyűrős gatya sem!

3 pont a tízből.

16/f

2011. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
10böl 9pont,szerintem jol nezel ki. 22/f
2011. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szerintem is csini vagy, van rajtad, de megfelelő öltözködés megy egyebek...és nem is olyan vészes.
2011. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Én szigorúbb leszek 10/4


Alapvetően nem lenne rossz alakod, mert arányos vagy, de van rajtad jó pár kg felesleg. Ha fogynál és elkezdenél sportolni, tök jó alakod lenne. Persze nem koplalással kell fogyni, hanem ésszerű táplálkozással.

2011. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ugyanígy néztem ki 72 kilósan, de a súlyod miatt nem foglak lepontozni. Mivel hasonlít a tiédre az alakom, csak neked az arányaid kicsit jobbak és látom magam vékonyabban, így simán megadom a 8 pontot.

Nekem mondjuk a fogyástól teljesen lement a mellem, remélem a tied nem fog, ha te is csökkenteni szeretnéd a súlyod.


26/L

2011. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Ha a súlyodat nézem, és azt hogy felesleg van rajtad, akkor én a 10-ből 5 pontot adnék.

De ha az arányokat nézem, azt hogy tök jól oszlik el rajtad a súly, alapjába véve szerintem jó alakod van. Nincs olyan, hogy csak a feneked lenne nagy, a melled meg például kicsi, vagy a hasad lenne nagy, és a lábaid meg vékonyak, nem... ez így tök jó ebből a szempontból szerintem, úgyhogy ha így nézzük akkor 8-at adok a 10-ből.

De nem akarok ítélkezni, nekem sem tökéletes az alakom, 61 kg vagyok, de próbálok tenni ez ellen :)

Megkérdezhetem hány kg vagy?

2011. nov. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ja, és 18/L, lemaradt :)
2011. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!