Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Solutio Antisudorica izzadas...

Solutio Antisudorica izzadas csokkentot lehet hasznalni gyantazott honaljra? L/19

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Fú nem tudom. De nagyon nagyon vigyázz vele!! Én borotválom, de utána sose szoktam. Mikor először használtam, csak rátettem a vattára és bekentem. Igaz nem izzadtam, viszont éjszaka nem bírtam aludni annyira szétmarta a bőröm. Aztán úgy használtam sokáig, olyan kéthetente, hogy vizes vattára tettem nagyon kicsit. Nekem így is használt, de legalább nem marta szét a bőröm. Nemrég, kb. egy hónapja - nem tudom miért... - megint száraz vattára tettem. Azóta szenvedek. Hámlik és rohadtul fájt. Most jött nagyjából helyre. Bár ez idő alatt nem izzadtam xD Nagyon óvatos leszek... Nem tudom mennyit tudtam segíteni, de vigyázz szerintem.

18L

2011. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!