Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A "Solutio Antisudorica"...

A "Solutio Antisudorica" izzadás elleni szert milyen egyéb testrészeken lehet még alkalmazni a hónaljon kívül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nagyon sok jót olvastam a Solutio Antisudorica nevű izzadás elleni szerről. Nekem a stresszből/szorongásból eredő izzadásom szokott lenni ami elég kellemetlen tud lenni főleg így nyáron amikor még a meleg is rájátszik. A kérdésem az lenne, hogy ezt a szert alkalmazhatom e a hónaljtól eltérő helyeken is? Pl: mellkas, hát. Természetesen nem nagyon koncentrációval és szükség esetén esetleg felhígítva még vízzel ha szükséges.


Biztos vagyok benne, hogy más is van aki nem csak a hónalján izzad és adott esetben próbálta már más testrészeket is kezelni vele. Ha te ilyen vagy, kérlek oszd meg velünk a tapasztalataidat.


Előre is köszönöm! :)


25/F


2011. jún. 5. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármit ami nem nemiszerv környéke:)
2011. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én az arcomra is tettem, tenyeremre, lábfejemre.. nem lett semmi bajom tőle
2011. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oké, hogy nem lett tőle bajod, de az a baj, hogy nagyon káros(alumíniumos oldat). Én is használom, de csak hónaljra.
2011. jún. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha annyira káros lenne akkor tuti betiltották volna már. Vagy legalább receptre lehetne kapni. De bárki megveheti aki besétál a gyógyszertárba és persze talál :)
2011. jún. 5. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, én is tudom hogy alumíniumot tartalmaz és félek is a mellrák miatt, de már nem tudok nélküle elmenni sehova.. :)
2011. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!