Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Jó ötlet-e a pattanásos bőrt...

Jó ötlet-e a pattanásos bőrt sminkelni?

Figyelt kérdés

Helló, 17 éves lány vagyok. A pattanásos bőröm csúcspontja valamikor 14-15 évesen volt,de még mindig hajlamos bepirosodni és pattanásos lenni. Nyáron ez nem gond, de télen és ősszel gondolom a faggyúmirigyek megzavarodása miatt a bőröm újból piros, sértett és pattanásos kezd lenni, még akkor is, ha nem csinálok különösebben semmit vele! Nem szoktam matatni, meg ilyesmi...

A gond az, hogy az én bőröm még felettéb fehér is ráadásul, tehát az összkép tényleg kis sminkelésre szorulna...az volna a kérdésem, hogy szabad-e alapozni az eféle bőrt ? Azt vettem észre, hogy vannak napok amikor szinte teljesen tiszta és szép az arcom, de vannak napok amikor kiüt, piros lesz és érzem is, hogy kicsit csíp ( arról nem beszélve,hogy hámlik is ).

Nem tudom mit tudnék tenni,eddig úgymond nem törődtem vele,mert nah, kis kamasz lány voltam, de azért most 17 évesen már kicsit többet adok az arcom kinézetére és szeretném, ha legalább ebbe a hideg és száraz ídőszakban egy kicsit fedni/szépíteni tudnám a piros, érzékeny bőrömet....


2011. nov. 7. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen a bőröm mint neked, korrektort vegyél, bár én le szoktam magam alapozni, az essence hab állagú alapozója elég jó, a hámlásra használj bőrradírt egy héten 2-szer, az nekem bevált.
2011. nov. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!