Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen és mennyi sminket...

Milyen és mennyi sminket teszel naponta magadra, suliba vagy munkába?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 16:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.


De jó hogy sokan csak kötekedni tudnak, igen fogadd el, hogy mások sminkelnek, én sem szólok be (sőt senki), hogy fújjmáá' nem is vagy nő, ha nem sminkeled magad...

2011. nov. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
46%
a 15 éves vagyok.szerintem ez nem olyan sok... és 10.-es vagyok. vannak nálam azért durvábbak is... kötekedni tudnak a magyarok (Y)
2011. nov. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
39%

ha nagyon sietek, elaludtam akkor alapozó, szempillaspirál, szemöldökceruza meg púder.

ha ráérek: ugyanezek meg tus, és néha pirosító.

de napközbe vagy vonaton+buszon, rakok fel szájfényt. 16L

2011. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Az öltözékem színétől és stílusától függően mindig használok szemhéjpúdert/pigmentet, szempillaspirált,korrektort és szájfényt. Néha szemceruzát, tust meg pirosítót is. Alapozót és púdert csak alkalmakkor,mert az nagyon látványosan tönkre teszi a bőröm.

19/L

2011. nov. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
47%

A szemem kornyekere hasznalok erre valo korrektort, ezenkivul szemhejpuder, neha szemceruza, de szempillaspiral mindig.

A szemoldokomet szoktam megigazitani ceruzaval.

Pirositot csak akkor, ha faradtabbnak erzem magam.

28 eves vagyok es szerencsere ennyi eleg egyenlore.

A tulsminkeles (hetkoznapra) egyebkent tinikori jellemzo szerintem, mert akkor az ember meg nem tudja eldonteni, hogy szep-e, vagy sem, nem mindig van megfelelo onbizalma, keresi magat, gyakoribbak a pattanasok is, szerintem ezert gondoljak azt a tinilanyok gyakran, hogy smink nelkul nem szabad a fenyre menni. En is ilyen voltam.

Most meg mar hatarozottan erzem, hogy nulla sminkkel is jo vagyok, a kevessel meg tobb, mint a sokkal.

2011. nov. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
60%

Jelenleg púderteznem kell, mert sok patti jött ki a stressztől. Emígy semmit sem használok, sem sminket, sem púdert, semmit. Munkába sem, soha.

23/L

2011. nov. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

korrektor/alapozó/púder (van, hogy mind3at egyszerre használom, de van, hogy egyszerre csak az egyiket)

fekete/barna szempillaspirál

világosrózsaszín/sötétrózsaszín/piros/bordó ajakbalzsam


14/L 8.-os

2011. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!