Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek se áll jól fiúnak...

Szerintetek se áll jól fiúnak hosszú hátrafogott haj?

Figyelt kérdés
nekem ilyen hajam van és barátaim azt mondták ezért nem jövök be a csajoknak meg szeretek gitározni metallicát meg ilyesmi rock bandákat ,szerintetek tényleg ezért nem jövök be a csajoknak ? és inkább vágassam le a hajam
2011. nov. 8. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Nee!! Ez pont olyan, mintha egy rövid hajú nő nem lehetne, ugyanolyan szexi/szép, mint a hosszú hajú társai... csak nálad fordítva, hidd el, nem ezen múlik (már ha valami értelmes lányt keresel magad mellé).
2011. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Nyilván arcformától is függ, de tudom, hogy sok lánynak bejön az ilyen stílus. Nem hinném, hogy ez olyan nagy gáz lenne, egyszerűen csak más fajta lányok fognak gerjedni rád.
2011. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez sok mindentől függ, pl. arcformától, attól is, hogy milyen hajad van.

Láttam már olyat, akinek nagyon jól állt, olyat is akinek nem:D

De a hosszú haj álltalában jól áll egy fiúnak (szerintem).

2011. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
A barátomnak fenékig érő haja van és ha épp nem koncertre, buliba megyünk, ő is begumizza. Munkába nem célszerű kiengedni, nyáron meg marha meleg, ezért csak télen engedi ki. Neki jól áll. Le ne vágasd!!!
2011. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne állna jól? Én imádom. :D Több férfi ismerősöm is levágatta a haját, eddig hosszú volt nekik, és most marha idétlenül néznek ki. :D Az meg plusz előny, hogy Metallicát gitározol :P Normális csajt kell találni és kész :) A haverjaid meg idióták :D
2011. nov. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én imádom a kicsit rocker-beállítottságú fiúkat. a hosszú ÁPOLT haj pedig a gyengém, de csak ha ki van engedve.. CSAK. :D vágasd le vállig érőre és hord kiengedve. nekem az nagyon nagyon bejön.
2011. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De nagyon is jól áll! Ízlás kérdése

(az én párom haja a seggéig ér, én nagyon is jól áll neki, férfias. -ez is egy olyan dolog amit tudni kel viselni mert különben homáros... a viselkedés sokat dob rá.)

2011. nov. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne vágasd le, nekem is nagyon tetszik a hosszú haj, pedig semmi közöm a zenéhez, csak egyszerűen jól néz ki pasikon!
2011. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!