Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ronda széles (4cm) és...

Nagyon ronda széles (4cm) és hosszú orrom van, és folyton lerontja az önbizalmam. Mit csináljak ezzel a gonddal?

Figyelt kérdés
Szóval sokszor beszólnak miatta meg stb. És nagyon zavar. :S
2011. nov. 11. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:

1. Van olyan akit ez nem zavar és így is elfogad. Ez persze jelenleg minden bizonnyal sovány vigasz neked, de nekem pl. volt óriási nagy orrú barátnőm és semmi problémám nem volt vele, nagyon szerettem.

2. Ha elmúltál 18, akkor plasztikáztasd meg, elég fájdalmas, de nagyon szép eredményt lehet elérni.


Egy kép azért sokat segíteni, hogy nem csak te túlzod-e el.

2011. nov. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne is törődj vele. Inkább legyen kevésbé fitos orrod, mint olyan IQ-d, hogy másnak a külseje miatt szólogass be. A maga módján mindenki szép és úgy kell elfogadni magad, ahogy vagy, mert isten/darwin/a genetika nem így teremtett volna, ha nem így vagy a lehető legbájosabb. Ha valaki beszól és rosszul érzed magad miatta, hallgasd meg Katy Perry Firework-öt vagy Lady Gaga Born this way-t.

És hidd el, nem a külsőd befolyásolja az önbizalmad, hanem fordítva. Ha te jól érzed magad a bőrödben és elhiszed, hogy ahogy mást a szája, téged az orrod tesz különlegessé, olyanná, amilyen csak te vagy, akkor senkinek nem fog feltűnni, hogy esetleg szélesebb az irodalmi értéknél, mert a belőled sugárzó szépségre és bájra fognak koncentrálni.

Hidd el, hogy úgy vagy szép, ahogy! :)

18/L

2011. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Képet rakhatok fel, de ha beszólnak miatta, akkor az nem véletlen... vagyis gondolom. :) Egyébként köszönöm a válaszokat.
2011. nov. 11. 22:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, ha zavar, akkor küld magánba.
2011. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, nekem is küldhetsz. :)
2011. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is küldhetsz képet, én is az orrommal küzdök :( :(

2011. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Küldjél képet nekem is. Vagy megorrolok!:D
2011. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem küld ő senkinek, én voltam az első aki kértem tőle.
2011. nov. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem küldött (6-os)
2011. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!