Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Változtatni szeretnék magamon,...

Változtatni szeretnék magamon, az életemen, és a hozzáállásomon, de hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Kicsit elhíztam az elmúlt években. Úgy 8kg-ot. Mivel alacsony vagyok, még jobban meglátszik. Emellett sok a pattanásom (még mindig, így 20 évesen). És nagyon kicsi az önbizalmam. Hogy kezdjek neki a változásnak? Mibe fogjak bele először? Vagy külön-külön fogjak hozzá a dolgokhoz. Na és mikhez?


(bocs az értelmetlenségért)


2011. nov. 12. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nahát először is, határozd el,hogy te már pedig változni fogsz,és nem adod fel addig amig nem lesz változás; ez nagyon fontos, hiszen ha elkezded,de abbahagyod elmarad a várt eredmény.

Másodszor: Menj el kozmetikushoz mindenképpen, kérdezősködj milyen krémeket ajánl a pattanásaidra, stb. (mindenképpen pénteken menjél,így hétvégén lesz ideje regerenálódni a bőrödnek)

Vegyél sminkeket, kezdj el sminkelni(ha eddig nem tetted), ha gondolod küldj privibe képet és elmondom mit érdemes hangsúlyoznod az arcodon.

Esetleg menj el szoláriumba (már vannak egész jók) ,ez is javít a pattanásokon és egy enyhe barnaság szerintem mindenkinek jól áll.

Vegyél magassarkúakat, (nem muszáj nagyon magasat), javaslom a magastalpú csizmákat, most azok is divatba jöttek + kényelmesebbek mint a sima magassarkúak.

És szerintem mivel van egy pici pocakod, hosszított felsőket vegyél, amik leérnek a feneked alá, és egy vastag övvel nagyon szépen fel lehet dobni, úgy,hogy eltakarja a felesleget.

[link]

[link]

ilyesmikre gondoltam.

Ha pesti vagy ajánlom neked a westendnél, a legalsó szinten lévő boltokat (vízeséstől nem messze van 2 is)

itt lehet hasonlo ruhákat találni olcsón!

Remélem segítettem!

2011. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jajj, nagyon szépen köszönöm. Nagyon sok jó tippet, és hasznos tanácsot adtál! :) Megpróbálok minden tőlem telhetőt! :)

Köszönöm még egyszer!

2011. nov. 12. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szivesen, remélem beválik és utána nagyon boldog és elégedett leszel önmagaddal!:)
2011. nov. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az alacsony lányoknak nyilván előnyös a magassarkú,én is az vagyok,és magassarkú csizmákat,cipőket hordok,ha randira,vagy bulizni megyek,illetve társaságba.Ha nem kedveled annyira a magassarkút,szóba jöhet még a törpesarkú,vagy a telitalpú cipő,amit az előző válaszoló is írt.

Érdemes hangsúlyoznia dekoltázst,főleg,ha szép melleid vannak.Kerüld a világos színeket és nagy,feltűnő mintákat,inkább egyszínű és sötétebb felsőket válassz,lengébb,könnyűbb anyagból,a vastag anyagok és világos színek plusz kilókat varázsolnak Rád.

Drogériákban,herbáriákban kapható teafa vagy citromfű szappan,ezek jót tesznek a zsíros,pattanásos bőrnek.Illetve nagyon sok természetes alapanyagú pórusösszehúzót,arctisztítót találsz ott,kérdezd az eladót!

2011. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez is hasznos volt számomra! :)
2011. nov. 12. 19:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Elkezdek picit egészségesebben enni, és sokat sportolni. Talán lefaragok pár kilót tavasz előtt. :)
2011. nov. 12. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!