Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudok semmi mással foglalk...

Nem tudok semmi mással foglalkozni, csak a kinézetemmel, hogyan tudnék változtatni a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy már több éve egyszerűen semmi mással nem tudok foglalkozni, csak azzal hogy hogy nézek ki.Nem megy se a tanulás,se semmi.Inkább interneten nézegetem egész állo nap a szépségtippeket, meg ruhákat meg minden ezzel kapcsolatos dolgot.Ez borzalmas.Ha az utcán megyek állandoan azt nézem, hányan és hogyn néznek rám, kinek tetszem stb.Ennek ellenére egyáltalán nem tetszem magamnak, de nem ez a lényeg.Inkább az,hogy egyszerűen repülnek az évek a fejem felett és csak a rossz jegyek és nulla eredmény van mögöttem.Própáltam ráerőltetni magam másra, de képtelen vagyok másra gondolni.Mit csináljak?Most 18 éves vagyok.
2010. dec. 30. 18:39
 1/8 anonim ***** válasza:

na de te legalább felismerted a problémát, más lányok azt hiszik, hogy ez tök természetes!

Te legalább tudod, hogy nem, ez jó, és innen kellene elindulni, bár írtad, hogy hiába próbálod nem megy. Véleményem szerint kicsit túlreagálod ezt a "nem megy" dolgot, és ezzel próbálod magad nyugtatni!:)

Igen is TANULJ, mert gondolom akarod valamire vinni az életben, te sem szeretnéd takarítónőként végezni, vagy utcaseprőként. képzeld magad a szituba, ahogy épp valakinek a mocskát takarítod.....:S


22L

2010. dec. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen!Igen! És ez átment önértékelési zavarba, amit bizony kezeltetni kellene.Nem tudsz ebből a mókuskerékből kitörni, kérj pszichiátria, vagy pszichológusi segítséget.Mert rámegy a fiatalságod erre a problémádra.
2010. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Egyszer menj ki az utcára alapozó, smink és mindenféle trendi ruha nélkül. Hidd el, senki sem fog azzal foglalkozni, hogy nincs belőve a hajad, zsíros a bőröd, vagy ki van lyukadva a harisnyád. Hogy nincs rajtad feszülős topp és miniszoknya. Ha valaki szeret, minden 'arcodat' szereti és nem csak azt, amelyiken egy tonna vakolat van.
2010. dec. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat.Tényleg megprópálom magam még jobban ráeröltetni a tanulásra, csak nagyon nehéz, mert az agyam közben nem ott jár..
2010. dec. 30. 18:54
 5/8 A kérdező kommentje:
18:53 Ezen már én is gondolkodtam, de nem tudom hogy menne-e.
2010. dec. 30. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
csináld azt hogy az összes sminkcuccot még a tükröt is elrakod(kérd meg anyukád hogy tegye el)és addig nem szedheted elő amíg meg nem tanulod az anyagot amit aznap kell :D
2010. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18.53-as vagyok!


Ha meg sem próbálod, biztos, hogy nem fog menni.

2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sztem menj el pszichológushoz, lehet, hogy kiderítik, hogy milyen lelki eredetű oka van ennek, esetleg adnak tippeket arra, hogy vészeld át ezt az időszakot, mit tegyél a változás érdekében.


Amit meg tanulásügyben tanácsolni tudok:

-ha nem szükséges, ne legyen bekapcsolva a gép tanulás közben (szörnyű volt erre rászoktatni magamat, de volt, amikor egész nap a neten lógtam én is, mert "csábított")

-a közelből minden divatkönyvet, divatmagazint, tükröt és sminkcuccot eltávolítani (már amennyire lehet, persze) tanulás közben

-csinálj magadnak listát az elvégzendő dolgokról, órarendet stb... ilyenkor kicsit hivatalosabb jellege tud lenni a dolgoknak


Egyébként utcán mp3-at hallgatni próbáltál már? Lehet, hülye kérdés volt, de az talán el tudja terelni a figyelmedet... (nem kell feltétlen zenét, lehet hangoskönyv vagy rádiókabaré is)

2010. dec. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!