Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék változtatni a hozzáállásomon?

Figyelt kérdés

Komoly,tartós kapcsolatom még nem volt és nem is hiányzik,hogy barátom legyen.Imádok egyedül lenni.Probálkoztam párkapcsolattal,de sohasem voltam még szerelmes és nyüg volt minden egyes fiúval.

Tudom,hogy ez nem normális,de én egyedül szeretném leélni az életem.

25/L


2010. aug. 25. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Vedd rá magad mi nem tudunk ebben segiteni ez a te döntésed te hozod az összes döntésed neked kell változtatni ha akarsz és ez szerintem rohadt fura :/
2010. aug. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég érdekes,viszont ha így érzed,akkor így is csinálhatod:)De szerintem amikor már nagyon idős leszel,biztos hiányozni fog egy társ.Én meg gyereket nem szeretnék,ezen is csodálkoznak néhányan:)
2010. aug. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Leila3 ***** válasza:
Ez fura gondolkodás számomra,én biztos nem tudnám leélni egyedül az életem,és szerintem a többi ember sem. Rossz tapasztalatok mondatják ezt veled,hidd el! Majd jön olyan srác,akibe nagyon szerelmes leszel majd gondolom,és vele másképp érzed majd. Hisz erről szól az élet,vele nem lesz majd nyüg minden,hanem akkor nagyon boldog leszel majd.De ehhez az kell,hogy akard majd a kapcsolatot magát is,és ne ilyen legyen a hozzáállásod.
2010. aug. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!