Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, jó ez így buliba?

Mit gondoltok, jó ez így buliba?

Figyelt kérdés

csizma: [link]

szoknya: [link]

blúz: [link]


2011. nov. 14. 13:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ez függ az alakodtól is. Bár imádom, hogy valaki megveszi a drága ruhát-cipőt, de fingja sincsen mi az az ízlés.
2011. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Ha buliba akkor még elmegy, de nincs messze a kurv@as kinézettől, de még elmegy mondom. Ha normális harisnyával hordod akkor még bőven jó.
2011. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó és szexis, buliba tökéletes.
2011. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Falusi diszkóba tökéletes:)

Amúgy a fehér csizma cigányk*rvás.

2011. nov. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
A fehér csizma nem cigányk*rvás.
2011. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A csizma és a szoknya csini, de én pl. nem szeretek blúzban bulizni. Mármint csinos, meg minden, de valahogy kényelmetlen, talán mert baromi meleg van, és a blúz nem épp szellőzős ruhadarab :) De csinos amúgy. A Mustang fehér csizma nem épp olyan jelzővel illethető, mint amit felettem írt valaki. Vagy annak a valakinek gőze sincs a divatról. Ez a csizma nagyon csinos, és milliószor ízlésesebb, mint a platform tucatcsizmák, amiket kapni lehet néha.....hidd el, jó ízlésed van, gratula :)

27 N

2011. nov. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Csatlakoznék ahhoz, hogy falusi disco-ban elmegy. A fehér csizma szerintem nagyon gáz. Azt rád bízom, hogy neked mennyire jó az, hogy miniszoknyához hosszú szárú csizmát veszel fel (nekem személy szerint nem jön be). A felső meg már egyáltalán nem illik a többihez. Maximum akkor lenne jó egy ilyen ingszerű felső ha hosszított, más színű és mell alá teszel egy övet, de az meg már nem menne a miniszoknyához. Ezeket most nem bántásból írom, csak próbálok segíteni és ne hujjogjanak le érte mások mert ez csak az én véleményem.

Ha még nincsenek meg ezek amiket linkeltél és venni akarsz ruhát, akkor linkelek most neked pár dolgot, ami szerintem jól néz ki.

Csizma: [link]

Nagyon divatos a telitalpú és szerintem egy miniszoknyához vagy bármihez sokkal jobban illik az ilyen bokacsizma mint a hosszúszárú. Én alapból nem vennék fel miniszoknyát mert szerintem az egyberuha vagy a hosszított felsők sokkal jobban néznek ki és jobban lehet kombinálni. Szerintem cicanaci + hosszított ing, hogy azért a felső fazonja megmaradjon és ennyi, ez nem ku*r*vás és ha jó az alakod akkor jól is áll.

18/L

2011. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
16:04 amit linkeltél az nem csizma.
2011. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért írtam bokacsizmának mert a link címébe az van írva.
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez még csak nem is bokacsizma, ez egy telitalpú magas sarkú cipő.
2011. nov. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!