Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, jó ez így buliba?

Mit gondoltok, jó ez így buliba?

Figyelt kérdés

csizma: [link]

szoknya: [link]

blúz: [link]


2011. nov. 14. 13:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Már megszokhattam volna, hogy gyk-n mindenki olyanon akad ki aminek nincs jelentősége, én is látom, hogy inkább cipő de mondom hogy azért írtam bokacsizmát mert a linkbe is az van írva de látom nem könnyű felfogni.
2011. nov. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

Azért mert te a gugliba CSIMZÁRA kerestél és az kidobott egy oldalt amin csupa telitalpú cipő van nem igazán értem, hogy miért mondogatod azt, hogy te mire kerestél. S linkben nincs semmilyen csizma, a te keresésedben van, csak látom informatikai analfabéta vagy. Nem baj.


A kérdező csizmát szeretett volna, ehhez képest te ajánlottál neki egy telitalpú cipőt tök más stílusban.


Számodra bizonyára apróság.


Törlöm itt ezt a kérdést, mert a legtöbb ízléshuszár csak annyit tud mondani, hogy "k*rvás" meg "r*bancos", mikor azt sem tudják mi az.


Csak a kérdezőt sajnálom.

2011. nov. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

Aki azt írta, hogy nincs fogalma a divatról annak, aki lefikázza a fehér csizmát:

Éppen neked nincs róla fogalmad. Lehet, hogy a tanyasi bulikon most ez a menő, de se külföldön, se itthon nincs egyébként divatban sem a fehér, sem a magasszárú csizma. Ami divatos idén azok a platform, telitalú, vagy a vastagabb sarkú cipők, bokacsizmák. Ezekből is főleg a barna és natúr színváltozatok.


Na most az egy dolog, hogy ezek neked nem tetszenek (szerintem sem szép mind), de olyan tényekről, hogy mi van divatban, nem kéne kamuzni. Mert ez igen, a fehér magasszárú csizma meg nem. Egyébként a fehér csizma vastagítja is a vádlit.

2011. nov. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsóval. Ha szétnézel M.o.-on olyan embert szinte nem is látsz akin fehér csizma van. Sőt még a boltokban sem nagyon látni fehér csizmát.
2011. nov. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%

De ne haragudjatok már, nem lehet, hogy pont azt fogják csinosnak és EGYÉNINEK tartani, aki nem öltözik "hellóka, én vagyok a kis tucattini, a tucat barna és telitalpú cipőcskémben".


Ha valakinek csinos az alakja, akkor bombajól állhat neki egy rövid szoknya a fehér csizmával. Milliószor inkább fel lehet figyelni rá, mint a barnacipős tucatcsajszikra. És ez tény. És azért írtam a barna telitalpú cipőt, mert 10 lányból valóban 8-nak az van.

Az meg, hogy tanyasi diszkó, gondolom sértésnek szántátok, de akkor legalább ésszel sértegessetek embereket. Én speciel nem szeretek beállni a sorba, én nem azt veszem fel, amit éppen a buszon látok 20 lányon, hanem azt, ami jól áll. Mondjuk tény, kevesen vagyunk így ezzel. A legtöbb lányka mit csinál? Körbenéz, és azt gondolja: "júúj most ez meg ez a divat, akkor én is ezt meg ezt veszem fel". Így születnek az édi-bédi kamaszlány-klónok, akiknek ezer hála, hogy könnyű kitűnni közülük :)

2011. nov. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ja, egy ideig New Yorkban laktam, és azt szerettem benne a legjobban, hogy nem olyanok ott az emberek, mint itt, mert itthon ez van: "ha nem azt veszed fel, amit én meg a barinőm, meg az osztályban a többi 15 lány, akkor te már tanyasinak számítasz." Jó lenne egy olyan világban élni, ahol nem egymást majmikálják a kamaszok, meg fiatal felnőttkezdemények, hanem megtalálák önmagukat, azt, hogy mi áll legjobban nekik.


Ugyanis. Ha adott egy vékony vádlijú, pipaszár lábú lány, az is felveszi a barna bokacsizmát, akkor is, ha gázul áll neki, mint állat. Holott egy fehér csizmában ezerszer csinosabb lenne a lába, de nem meri felvenni, mert a lányka-klónok zrikálni kezdik. Holott ő legalább megtalálta, mi áll jól neki, ahelyett, hogy ész nélkül beállna a sorba, mint kisbirka. De ez egy álom, itthon, ilyen női mentalitással ilyen világ sosem lesz. Legalábbis bizonyos kor alatt.

2011. nov. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%

Nézd, nekem magyarázhatod, hogy ettől egyedi lesz, de ez nem igaz. Ugyanúgy tucat lesz, csak ez most inkább az alja plázacica rétegekben menő. Szerintem mindenki maga elé tudja képzelni kikre gondolok. Van egy bizonyos réteg aki tipikusan az ilyen cuccokat preferálja, hogy farmer mini, fehér csizma, stb.

Nem lesz sem ízléses, sem egyedi, csak egy másik csoporthoz fog tartozni.

2011. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ribis,bocsi.
2011. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!