Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tükörben szebbnek vagy...

A tükörben szebbnek vagy csúnyábbnak látjuk magunkat?

Figyelt kérdés
Vagy ez a tükörtől is számít?
2009. máj. 9. 20:14
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
ha nem ilyen szélesítő vagy nagyító tükörről van szó akkor ugyanolyannak. amúgy meg egótól függ :D
2009. máj. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és ha azt gondolod magadról ,hogy nem vagy csúnya de azért elájúlni se kell magadtól akkor szebbnek látom magam a tükörben?
2009. máj. 9. 20:41
 3/10 anonim ***** válasza:
96%

Sokszor én olyan szépnek tartom magam tükörben, hogy naponta 15x is leülök elé xD De most komolyan. :)

Nem érdekel, hogy kinek tetszem és kinek nem. Magamnak tetszem és ez a lényeg.

2009. máj. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utólsó:Nekem is van ilyen viszont van az elelentéte is :D
2009. máj. 9. 20:48
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van olyan sokszor, hogy tökszép vagyok a tükörben, és akkor 10-20x elmegyek a tükör előtt és csak bámulom, milyen szép vagyok.:D De van, mikor hazajövök suliból, belenézek a tükörbe, és megijedek magamtól, aztán azon gondolkozok, hogy úristen, így néztem ki a suliban meg a buszon is?!o.O Szerintem ez a tükörtől és a fénytől is függ. Meg persze attól is, hogy milyen állapotban vagy...
2009. máj. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolo: Nekem is volt olyan hogy jesszusom így jöttém végig haza!De égő vagyok,szolhatot volna valaki meg ilyenek!

Most megvagyok elégedve magammal :D

És köszi a válaszokat!

2009. máj. 9. 21:00
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
én szép vagyok
2009. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%
A tükör mindig azt mondja:te vagy a legszebb.
2009. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
97%

Főleg fénytől függ!

A Sárgafény olyan mint egy színes púder: Szépít és eltakar!

A természetes vagy neon fényben viszont nyers a külsőnk...az összes halvány hegecske világít...a haj pocsék árnyalatot vesz fel...


Úgyhogy a fény befolyásolja leginkább!

2009. máj. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%
A tükörben a tükörképedet látod. Nem csak a feliratok tükröződnek, hanem az arcod is, azaz a tükörképét látod annak ahogy mások látnak téged:)
2009. máj. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!