Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van valami jó tippetek arra,...

Van valami jó tippetek arra, hogy folyamatosan egy finom, vonzó illat lengjen körül annélkül, hogy egy fél üveg parfümöt magamra fújjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet ez, de a barátom folyton tüsszög a parfümjeimtől. Próbáltam már nagyon sokfélét, mind irritálja. Tudtok valami jobb megoldást? :)
2011. nov. 15. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Testápoló, testpermet, dezodor......én ezeket minden nap használom, parfümöt csak akkor, ha megyek valahová. És a párom mindig mondja, hogy van egy saját, egyedi illatom, amit mindig érez rajtam. Esetleg még valami jó minőségű öblítő, én fehér Lenorral szoktam mosni, az is nagyon jól érződik a ruhán.
2011. nov. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!