Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék igazi nő?

Hogyan lehetnék igazi nő?

Figyelt kérdés

Annyira irigylem az olyan lányokat/nőket, akik mindig ápoltak, sosem áll rosszul a hajuk, sosem mosódik el a sminkjük(nem is látszik, hogy smink van rajtuk), nincs egy pattanásuk sem, mindig jól áll rajtuk a ruha, mindig jó, kellemes illatuk van(naphosszat).

Én képtelen vagyok ilyen lenni. A hajam mindig gáz, és lassan úgy érzem, hogy naponta hajat kéne mosnom... :/ Nekem mindig tintás lesz az arcom, vagy a kezem, igaz most olyan tusfürdőt, meg parfümöt és stiftet vettem, aminek nagyon jó és tartós illata van, tehát ez kipipálva, de a többi nem megy?

Akik ilyenek, hogy csinálják?


2011. nov. 17. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem "tökéletes" nincsen. De egy kis odafigyeléssel bárki lehet ápolt! Ha rosszul áll a hajad, tegyél a táskádba egy pici fésűt. Miután leveszed a sapid, vagy szétfújja a szél, a mosdóban igazítsd meg a hajad. :)


Ha tintás lesz a kezed, szünetben mosd meg. (Gondolom sulis vagy még...:))

A ruhádat válogasd szépen össze, de legyen kényelmes, nem kell páváskodni!


Ápold a pattanásaidat is, ne vakargasd el őket, radírozd le néha az arcod.


A sminkeléssel nem kell túlzásba esni. Elég egy kis korrektor meg szempillaspirál a mindennapokra.


A dezodorod is tedd be a táskádba és szükség esetén fújd be magad.


Hidd el, nem nehéz! :)

Sok sikert!


22/L

2011. nov. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Ők p*csák, nem nők.

19/f

2011. nov. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
19/f miért gondolod így? Nem azokra gondolok, akik hatalmas masnikat, meg virágokat hordanak, hanem pl az osztályomban van három ilyen lány is. Olyan nyugodtak, meg összeszedettek. Kicsit irigylem.
2011. nov. 17. 22:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak azt hiszed ,h összeszedettek . nagyon nehéz mindig "tökéletesnek" lenni. persze az tényleg nincs. az első kommentelőnek tényleg igaza van.csak odafigyelés kérdése:)
2011. nov. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem meg csak magabiztosság kérdése. elhiszik magukról,hogy mindig szépek, így te is annak látod őket. nemrég mondta egy ismerősöm, hogy milyen jó nekem, hogy mindig szép vagyok, még akkor is, ha buli után másnaposan megyek haza. akkorát néztem, mivel néha én is tök ápolatlannak érzem magam, ami úgy is van, tisztában vagyok vele, mert néha nincs kedvem meg energiám a külsőmmel foglalkozni, de emellett magabiztos vagyok minden nap. szerintem ennyi az egész :)
2012. júl. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó válaszolónak igaza van :)
2012. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!