Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol találhatok jó szemöldökcsi...

Hol találhatok jó szemöldökcsipeszt (szombathelyi vagyok)?

Figyelt kérdés

Anyunak elvesztettem a kb 20 éves szemöldökcsipeszét, aminek nagyon hegyes volt a vége. A többi ami van itthon mind olyan tompa, hogy nem tudom kiszedni :(

Dm-ben, Rossmannban meg fogom nézni, ezenkivül hol tudnám még? Szombathelyi vagyok, mondhattok más boltot is ha tudtok.


Vagy hol próbáljam még drogériákon kivül?


2011. nov. 20. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Pár hónapja vettem a Rossmannban Elite szemöldökcsipeszt, nekem nagyon jó, metszett és ferde végű (ilyet kerestem, mert ezt szeretem) és nagyon jól záródik, erős, jó minőségű. 900 forint volt, voltak olcsóbbak is, de azokon látszott, hogy nem ennyire jók. Még az Essence szemöldökcsipeszről olvastam, hogy jó.
2011. nov. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, én is erőset/metszett végűt keresek!
2011. nov. 20. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!