Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű csajokhoz szólnék...

Kismellű csajokhoz szólnék van megoldás nekünk?

Figyelt kérdés

Mai nap során a neten ráakadtam olyan "csodaszerekre" ami nagyobbá teszi a mellünket.Találtam:mellnövelő krém , mellrágó,mellmasszás meg vmi bio pirula.

Akinek van vmi tapasztalata hogy szedte vagy kente az írjon!

(Akinek nem inge , ne vegye magára)


2009. máj. 11. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

már ezren kérdezték előtted, hogy nem, nincs megoldás

mikor én most télen híztam, akkor a mellem is egy picit nagyobb lett, vagy inkább úgy fogalmazok, hogy kerekebb, dúsabb

de alapból elég kicsi a mellem

viszont feszes, nem lóg


ja és az én megoldásom egy olyan pasi volt, aki megőrül a kis melleimért! imádja őket!!! azt mondta, hogy volt egy csómó olyan nője, akinek nagy volt a melle, és az már oylan unalmas... és hogy mindig is erre vágyott, hogy ilyen apró, feszes ciciket foghasson. neked is erre lenne szükséged :D

fel a fejjel!!!!!

2009. máj. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyeseknek a Beauty Breast kapszula es krem segitett par centivel. Sokat segithet allitolag, ha ultrahangos gep segitsegevel epulnek be a kremek. A lenmagolajat is dicserik.

A kovetkezo oldalon tapasztalatokrol olvashatsz:

[link]

2009. máj. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát mivel csajoknak szólítottál minket feltételezem, hogy fiatal vagy...

Nos a krém 22 év alatt durva mivel feszesít emg hasonlók és ha nő a mell megreped...vagyis terhességi csíkhoz hasonló hegek lesznek rajta...Krémet ne használj!

2009. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket , 18 éves vagyok és 70 B vel nem nagyon büszkélkedem főleg most hogy jön a nyár:(
2009. máj. 12. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Masodik valaszolo vagyok.

A mellek allitolag 24 eves korig is nohetnek.

Az egyik unokatesteremnel 20 evesen is lehetett valtozast latni. Igaz ritkabb eset az ilyen, de letezik...

Ami meg a mereted illeti, orulj, hogy B-s vagy es nem kevesebb...

2009. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%

Egyik sem ér semmit, egyetlen hatásos megoldás a műtét.

DE arra ne is gondolj, nekem is és barátaimnak is bejönnek a kis mellű lányok. Akinek nagy a melle arra már húzzuk a szánkat, hogy túlzás :DDD

Sok pasit ismerek akinek ez bejön. Sőt lányokat is, nem tudom mit akarsz :D :)

Ne aggódj miatta, legalább nem lóg és formás.

És még van egy kis esély rá, hogy nőni fog.

2009. máj. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Ja és a 70/B nem is kicsi, az már pont jó! Ne aggódj.
2009. máj. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem is 70 B-s a mellem és szerintem egyáltalán nem kicsi. Na jó, nem nagy, és akkor mi van?


Egyébként azt tudom neked mondani, hogy a pasik szerintem előbb nézik az arcod, vagy esetleg a feneked, mint hogy azon filózzanak, hogy mekkora a cicid. Amelyik pasinak a mellméretem miatt kellenék, azzal 100% hogy nem foglalkoznék. Te amikor pasira nézel, akkor csak az számít neked, hogy pl mekkora a bicepsze? Vagy a ...


Egyébként a melltartó méretében a szám a "tested" vagyis a mell alatti méretet jelenti! Én is elég vékonyka vagyok, így egyértelmű, hogy nem lesz 85B-s mellem! A betű jelzi tulajdonképpen a melledet. Ebben az esetben pedig nem mondanám, hogy a legkisebb. Vagy nézz meg egy csomó híres modellt! Ők sem panaszkodnak, hogy kicsi a mellem, pedig van olyan akinek éppen csak hogy a bimbója látszik! Szerintem nem kell szomorkodnod!

2009. máj. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!