Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75-80 B-C-s mellű lányok!...

75-80 B-C-s mellű lányok! Nektek mennyire "lóg" a melletek?

Figyelt kérdés
Ülőhelyzetben, kihúzott háttal pl. lelóg annyira, hogy "rálógjon" úgymond a mellkasotokra, tehát van csík - avagy nincs alul.

2011. nov. 21. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

75B-nél nem volt csík

Most 90C és van csík, de azért még mindig nem lóg

(Szülés után vagyok, nem műcici)

2011. nov. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lóg egyáltalán, 80C-s melleim vannak.
2011. nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyáltalán nem lóg.
2011. nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem van csík alul, teljesen normális mellem van, csak a fenti bőr hosszabb és emiatt lejjebb vannak, de maga a mellem feszes.
2011. nov. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha görnyedten ülök lógónak tűnik.Persze egyenes testtartással nem lóg,hanem egyenesen áll:)
2011. nov. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Hugomnak 75B nem lóg, nővéremnek 75A volt talán nem lógott most szülés után lóg nemtudom a méretét. Anyámnak 5 szülés után baromira lóg 80A asszem. Nekem 70E nem lóg igazi.


Miért kérdezed? Neked már lóg? Szerintem ha egy kicsit, ici picit lóg az nem baj még.

2011. nov. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem a legfeszesebb, az biztos, sajnos. Persze nem fenyeget az a veszély, hogy esős időben gumicsizmát kell húzni rá:), de azért nem vagyok elégedett vele. Használok krémeket, masszírozom, hideg-meleg zuhanyt (ez amúgy annyira jó bőrfeszesítő*.*), ezek nem rosszak, de csodát nem tesznek. Egyébként 80C/D-s mellem van.

De melltartóban nagyon szépek az ikrek, anélkül meg csak én látom, meg a barátom - szerencsére nekik így tetszenek, ahogy vannak.

2011. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem lóg, nincs csík sem. 75B-C-s.

29N

2011. nov. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!

Először is: a méretet azért írtam így tágabb értelemben, mert kb. erre voltam kíváncsi (különböző típusú melltartókból különböző méretet kell vennem). És egyébként a ciklusomtól is függ, "mekkora" és milyen duzzadt.

Igazából nekem néha határeset, hogy "van-e csík" :) Ha nem figyelek oda és görnyedten ülök, van, egyébként szépen, "peckesen" :) állnak és nincs. Mint mondtam, függ a ciklustól, mert előtte duzzadt és feszes, utána kissé megereszkedettebb.

2011. nov. 23. 08:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
De szerencsések vagytok ... :D Nekem 75 C és van csík :/ meg különben sem tetszik, nem tudom máshogy megfogalmazni, de lapos a mellbimbóm, csak hidegben "áll ki" vagy ha esetleg megcsípem. nagyon nem szeretem :/ (még ehhez nem is barnás, hanem olyan rózsaszín..)
2011. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!