Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy műkörmös...

Mennyibe kerül egy műkörmös tanfolyam és mennyi idő alatt lehet elvégezni?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
amin én voltam 200E volt és 6 hónap (csak szombatonként 9:00-16:00-ig)
2010. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fashion Nailsnél 5 alkalom,összesen 30órás képzés, ebben csak a manikűr és a műkörömvan benne,pedi nincs. Modell,anyag mindent biztosítanak. 33.990ft Péntek,szombat vagy vasárnapi napot lehet választani, és reggel 9től délután 15ig tart kb az óra.
2010. máj. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. vagyok

az én tanfolyamomba beletartozott a manikűr, pedikűr, műköröm gyakorlat, és elmélet, + elméleti órák: anatómia, ortopédia, bőrgyógyászat, anyagismeret, vállalkozás ismeret, munkavédelem, + eszközök, anyagok, a modellt nekünk kellett vinnünk

2010. máj. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mostantól már csak 300.000Ft körüli, egy éves tanfolyamokat fogsz látni ami OKJ-s mert voltak változások.

De én is most szeretnék jelentkezni, de eszem ágában sincs ennyit kifizetni meg ennyi időt rászánni... ez már túlzás.


Olvastam hogy az alfa kapos-nál lesznek 6 meg 12 hetes tanfolyamok, és a 12 hetes után el tudsz menni vizsgázni mert az egyik társcégük ezzel is foglalkozik és így külön el tudsz menni tehát ugyanaz csak rövidebb meg harmadába kerül...

2013. okt. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!