Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki csúnyának találja magát?

Figyelt kérdés
hogyan éled az életedet?
2011. nov. 23. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
jelen,próbálom nem magamra terelni a figyelmet "elvegyülök"
2011. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Hát...csúnyának nem, de szépnek sem tartom magam. Sajnos nagyon sokat számítanak a gének, és én nem kaptam meg az élettől a legjobbakat. Az arcommal sem vagyok megelégedve, és az alakommal sem. Oké, az alakomon tudok változtatni (bár ezt is befolyásolják a gének). Én úgy élem a napjaim, hogy nem adom fel! Soha!


Most elkezdtem egy szuper diétát és edzéstervet, ezzel leadom azt a pár kg-ot, és utána rendszeres sporttal megpróbálom a lehető "legtökéletesebb" formába hozni a testem. Az arcomon nagyon sok pattanás, mitesszerek, és ezek utáni hegek vannak. Így most jelentkeztem be bőrgyógyászhoz, és ha befejezi a kúrát, elmegyek kozmetikushoz is. A hajam töredezett és száraz, így vettem egy gyógynövény samponokból álló szettet, és ricinusolajjal javítgatom a hajam állapotát. Már nem vasalom. És ezenkívül minden nap próbálok írni egy-két sort egy füzetbe, arról, hogy elfogadom magam, és úgy vagyok szép, ahogy vagyok. Akinek meg nem tetszem?! ... Hát ne nézzen rám! Felőlem még nevethet is. Majd 8-10 hónap múlva én nevetek rajta! XD

2011. nov. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
itthon ülök :D
2011. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én! Átlagosan..
2011. nov. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én iszonyat ronda vagyok, pedig súlyfeleslegem sincsen. :( Úgy élem az életem, hogy van, hogy legszívesebben ki se mennék a házból, de a barátaim előtt teljesen jól elvagyok, mert ők csak nem röhögnek ki, idegenek véleménye nem érdekel, máskor pedig senki véleménye nem érdekel, legfeljebb röhögnek rajtam, de más, szintén nem túl szép embereket is el tudnak viselni, így engem is biztos. Remélem...
2011. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi miatt vagy ronda? Én is annak érzem magam...
2011. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy igazából nem tudom... Jégkékek a szemeim, pisze az orrom, szép vonala van a számnak, de összességében mégis olyan nyomott vagyok. :(
2011. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez lelkiállapottól függ, néha gyönyörűnek érzem magam, aztán ha rossz a kedvem legszivesebben elbújnék a világ elől mert nem tetszik amit a tükörben látok.
2011. nov. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 19:35


Nagyon sajnálom, hogy nem szereted magad, ilyen adottságokkal a világnak biztosan szép vagy, csak te nem így látod. :(

2011. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Amikor kilépek az ajtón, még jól érzem magam, csinos vagyok, és szép, aztán amikor elmennek mellettem az emberek nem merek rájuk nézni, mert félek, hogy grimaszolnak, vagy fújjognak. Nemrég ért véget egy komoly kapcsolatom, és már most félek attól, hogyan találok pasit magamnak.

Egyébként szeretek színesen, kirívóan öltözködni, lehet pont ezért, mert úgy gondolom, így ellensúlyozom azt amit nem kaptam meg.

2011. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!