Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van itt köztetek olyan, aki...

Van itt köztetek olyan, aki csúnyának találja magát?

Figyelt kérdés
hogyan éled az életedet?
2011. nov. 23. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én. :D Igazából úgy, mint a többi ember. Reggel felkelek, kávé, cigi, action :D utána magamra teszek egy tonna vakolatot, és a hajamat is megpróbálom megcsinálni(ezért kések mindig a suliból). :D De ha az összkép nincs rendben, vagy akár egy hajszál is félreáll, már elvesztem az életkedvem. Mindenki csak akkor mondja, hogy szép vagyok, ha ki vagyok sminkelve... szóval "kötelességemnek" érzem. Ami fejtől lefelé van, arról nem nyilatkoznék, mert arra még senki sem mondta, hogy szép :'D nem is csodálom... mint valami rinocérosz :D nagyon gáz, mert elég ciki 18 évesen 40 vagy akár 42-es nadrágot és M-es felsőt hordani szerintem :DDD Legyek akár hájas, de a csípőm eltűnhetne, meg a melleim is :D és akkor nem lenne probléma... dehát az ilyen "áldásokon" nem lehet változtatni sajnos egykönnyen :(
2011. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
jah, igen kifelejtettem, hogy engem köptek már le nem egyszer, és nem ritkán kapok grimaszokat, beszólásokat is... :D
2011. nov. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
én is olyan ronda vagyok. az orrom nagy szoval nem a legnagyobb de én nagynak látom. a szemem ugy látommintha nem állna egyenesen az alakommal annyi a baj, hogy van sulyfeleslegem és a szám olyan formátlan.
2012. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!