Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen a tipikus modell arc?

Milyen a tipikus modell arc?

Figyelt kérdés
Igazából mindenféle modellt látok, akkor mire mondják, hogy tipikus modell arc?
2011. nov. 24. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

karakteres, nem hétköznapi.

[link]


[link]

[link]

2011. nov. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

www.vmmodel.hu

www.imgmodels.com

2011. nov. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
így nem tudom leírni, de Kate Mossnak és Palvin Barbinak tipikus modell arca van. a legtöbb modellben van valami, ami ugyan olyan, pl arcforma, száj, orr, fogak...
2011. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló első linkjében található lánynak igazából az egyenes szemöldök ad csak karaktert,anélkül teljesen átlagos lenne.
2011. nov. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát ez a baj, hogy én se tudom ezt körülírni:D

Amúgy köszi;)

2011. nov. 24. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Karakteres, erős contozatú arcuk van, vagy egyszerűen csak szokatlan, egyáltalán nem átlagos. Nagyon sok modellre mondja ahétköznapi emberre hogy csúnya, pedig valójában csak nem hétköznapi külsejük van.

Lányoknál tipikus modell arca van Kate Mossnak, Palvin Barbinak, Julija Steponaviciute-nek, Aline Webernek, Alessandra Ambrosionak.


Férfiaknál pedig pl Boyd holbrooknak vagy Oliver Cheshire-nek.

2011. dec. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A modellarc mindig

szimmetrikus

arányos

szép és nagy szájú

makulátlan bőrű

csontos.

Értek hozzá, elhiheted. Vannak fiús arcú, és nagyon bájos, feltűnően szép arcú modell lányok is, fontos az egyediség, nem a tucat arcok a nyerők.

A természetesség pedig nem kérdés: vékony szemöldök, szoli, tetkó, piercing, festett haj, ezek kizáró okok, ha valaki professzionális modell akar lenni.

A makulátlan arcbőr mentes pattanásoktól, hegektől, mitesszerektől. Ízléses anyajegytől, avagy szeplőktől nem feltétlenül kell mentesnek lennie: ezek is az egyediségre hajaznak.

Remélem segítettem.

2013. aug. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!