Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 173 cméter magas vagyok kissé...

173 cméter magas vagyok kissé teltebb tehát nem ez a tipikus modell alkat. Felvehetek egy 4 cméter magas sarkú cipőt? Nem leszek túl magas?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 17:59
 1/5 anonim válasza:
Én 172 vagyok, és csak akkor hordok, ha 5 csillagos étteremben vagyok, vagy ha valami nagyon komoly esemény van, és akkor is csak azért, mert társadalmi elvárás. Ha alkalomra vesszed fel, akkor az oké, de a hétköznapokban én nem hordanám a helyedben. Átlagonfelüli magasság és testsúly együtt magassarkúval sok.
2010. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan felveheted.
2010. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Micsoda hülyeség, hogy ne vedd fel....


174 cm magas vagyok, én sem vagyok modellalkat és 10 cm sarkú cipőt is felveszek, igazt ezt ritkábban, a hétköznapokon 6 cm körüli cipőket hordok (vagy lusta napokon balerinát).


A 180 cm lennél alaphangon, az tényleg nagyon sok, de nem vagy olyan extra magas, hogy ne vehetnél fel egy csinos magassarkút.


Sokkal röhelyesebb amikor a 155- 160 cm magas csajok vannak 10 cm sarkú cipőkben, arányaiban nekik nagyon sok az a 10 cm sarok, olyan idétlenül néznek ki. Nekik kéne 5 cm körülit viselni max.

2010. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyugodtan felveheted .... én 177 cm körül vagyok , és felveszek 6cm magassarkút simán. igaz nagyon magas vagyok ... de nagyon sokan mondják hogy rettenetesen jol néz ki egy magas lányon egy magas cipő. hajrá :)
2010. szept. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, még előnyös is, mert szebb lesz tőle a tartásod és attól vékonyabbnak látszik az ember. :)
2010. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!