Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy csináljak diéta meg...

Hogy csináljak diéta meg minden ilyesmi nélkül lapos hasat kb.2 hét alatt?

Figyelt kérdés

14vagyok, Táncolok és zavar a hasam.Azért nem szeretnék diétázni, mert akkor nem lenne erőnlétem.....

Sajna futásra sem nagyon van időm a suli meg az edzések miatt.Valami olyan módszert keresek amivel kb 2 hét alatt izmos és lapos lesz a hasam.


LÉCCI ÍRJATOK, HA TUDTOK SEGÍTENI!!!!!!!!!!!!!


2009. máj. 13. 09:18
 1/9 A kérdező kommentje:
ja.....nem szoktam hizlaló kajákat enni!!!!!!!!!!!
2009. máj. 13. 09:21
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
sok sok felülés... és hasizom gyakorlatok
2009. máj. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Hasrol csak a diétàval tudod eltünteni a felesleget! Baràtnöm mondta nem rég, aki Fittnes edzöire jàr!

De jo tanàcs; kerüld a puffaszto ételeket( a hüvelyesek és a k betüsek pl. kàposzta), a szénsavas vizet-, üditöt,a fehér lisztböl készült pékàrukat, még jobb ha elhagyod öket, este 6 utàn ne egyél,s kerüld a zsiros, olajos ételeket! Reggel, délben egészitsd ki a kajàdat joghurttal!S egyél rengeteg C-vitamint tartalmazo gyümölcsöt s ananàszt ( ha lehet ne konzervet), na meg ha van még egy csepp eröd, reggelente evés elött csinàlj felüléseket!:) Sok sikert!

2009. máj. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

Valóban amit előttem írtak azok igazak!

Este 6 után már ne nagyon egyél, ellenben reggelizz kiadósat! Sok folyadék, de ne szénsavas üdítőre gondolj! Sok zöldség, gyümölcs, csirkehús, hal... Esetleg egy kis futás, és sok-sok felülés. Ez az izmos has titka :)


a Mekit felejtsd el!!!

2009. máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Hasleszorítós bugyit vegyél fel!
2009. máj. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ha nem akarsz diétázni (Ne is tedd, mert ilyen korban még problémákkal járhat!), akkor csak kemény munkával tudod leküzdeni azt a kis felesleget. Vagy esetleg van még az a nagy öv, amit ha felteszel a hasadra akkor csípked, vagy masszíroz, és ezzel fogysz, de szerintem azzal nem túl sokra mennél. A sport sokkal egészségesebb és hatékonyabb. Futással inkább a combod meg a feneked fogy. Csinálj olyan gyakorlatokat, amik kifejezetten a hasadon izmosítanak. PL. felülés, hanyatt fekvés és lábemelés. Ha minden nap megcsinálsz 50 felülést egyhuzamra, akkor látni is fogod az eredményt. És ez az 50 felülés nem sok időt vesz igénybe. Kb. 5perc.(: Megéri.:D
2009. máj. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

ööö.....50 felülés?=fél perc xDxD


ha minden nap megcsinálok 100 felülést meg és nem k betűset meg ......akk kb mennyi idő alatt lesz full lapos a hasam?

2009. máj. 13. 16:41
 8/9 A kérdező kommentje:
egy ...eszek... szó lemaradt
2009. máj. 13. 16:43
 9/9 anonim ***** válasza:

[link]

Itt talàlsz gyakorlatokat, ha a Rékàt nem szereted keress màst! :) ész nélkül ne csinàlj felülést, mert épp az ellenkezöjét érheted el, s megvastagodik a derekad!

Ha nem tul nagy szerintem lemegy 2 hét alatt simàn :)

Ha van 3 napod, edzés nélkül, csinàlhatsz egy 3 napos joghurt diétàt is, a mindmegette.hu.n megtalàlod!

Vagy egy 1 napos méregtelenitést!

2009. máj. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!