Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy csomó ruhám amiket...

Van egy csomó ruhám amiket már nem fogok hordani, és nem szeretném kidobni őket így valahová le lehet adni vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés
Nyíregyi vagyok!
2011. okt. 24. 16:07
 1/7 anonim válasza:

Neten.

Pl.:vatera

2011. okt. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem használtad őket kérdezd meg egy használt ruha kereskedés boltban; nem tudom Nyíregyen mi van, de nálunk a nagyobb boltok előtt van ilyen konténer ezeknek a ruháknak (pl.: Tesco)
2011. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok ismerős arrafelé, de sok helyen van Vöröskeresztes konténer (pl nagyobb áruházak előtt, nálunk a polgármesteri hivatalnál is van). Ezen kívül ha van a városotokban valamilyen karitatív szervezetnek kirendeltsége (pl vöröskereszt, máltai szeretetszolgálat), esetleg van ilyen családsegítő- jellegű intézmény, ott mindig szívesen fogadnak ruhaneműt és egyéb adományokat is.
2011. okt. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
tarts turka bulit. hivd át barátaidat barátnőidet és mindenki hozza el ami neki nem kell, csereberéljetek, majd a maradékot meg szerintem add a vöröskeresztnek.
2011. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen méretűek?tudnál róluk privátban képet küldeni?Lehet,hogy érdekelne.Én is nyíregyi vagyok.

2011. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
S-es a legnagyobb de egyik sem olyan nagy méret az alkatomnak köszönhetőleg, és a nagy részét ki is nőttem, nem tudom érdekel-e még így.
2011. okt. 27. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,érdekel.
2012. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!