Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt lapos hasat...

2 hónap alatt lapos hasat hogy érhetném el?

Figyelt kérdés

Ha minden nap csinálok hasprést(változó mennyiségben és intenzitásban) és kb 45 perc-1 óra kardio-t akkor jó lesz az eredmény?

15/L


2011. nov. 28. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
2 hónap alatt biztos nem :D
2011. nov. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A hangsúly inkább a kaján van. Ha diétázol és mozogsz is, akár 8 kilót is fogyhatsz 2 hónap alatt, ami a hasadon is nagyon látszani fog.

NINCS HELYI FOGYÁS! Nem tudsz csak hasból fogyni. A haspréssel csak izmosítod, meg persze kalóriát égetsz, de ahoz is jobb a kardió. Fuss, biciklizz, aerobik, és KALÓRIADEFICIT!

2011. nov. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Diétázni kell.
2011. nov. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

tudom,hogy nincs helyi fogyás,ezért is írtam a kardiót is,a hasprés a kardió után következik,azt olvastam úgy hatásosabb és a felülés csak izmosít(a legtöbb embernek a nyakát és a hátát mert nem hasból ülnek fel), a hasprés izmosít és mérsékelten fogyaszt(és kevesebb az esélye hogy hátból vagy nyakból csinálod,vagy lendületből akár)

a kaja persze egészségesebb lesz,sokszor keveset elv alapján eszek napi 4-6x és az édesség fogalma egy héten egyszer merül fel igazán,addig mindem nap csak egy kocka csoki,mert arról is olvastam hogy mozgás előtt pár perccel lehet egy kocka csokit enni és akkor nagyobb energiával mozgunk,tehát nagyobb a nyereség mint a veszteség



persze mindezt nem akartam leírni,de ha muszáj:D és hogy ezt tudjátok már menni fog szerintetek?

2011. nov. 29. 07:28
 5/6 szabolcs007 válasza:

Mennyit szeretnél fogyni??

Akár L-Carnitine t is szedhetsz vagy valami gyengébb zsírégetőt.

2011. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát most igaziból haslaposításra gondoltam,de ha érdekel mennyit akarok fogyni úgy összesen akkor kb 5kg-8kg-t
2011. dec. 1. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!