Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A telt csajok (és itt nem a...

A telt csajok (és itt nem a jaj plusz 2 kiló van rajtamra gondolok) tényleg annyira taszítanak benneteket fiúk? Undorító, ha valaki duci?

Figyelt kérdés
Persze biztos szebbe gy tökéletes alak, de érdekelne, hogy ti hozzá sem nyúlnátok egy telt csajhoz? Kinézitek az utcán őket?
2009. máj. 13. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát én magamon veszem ezt észre,mert is ducijuci vagyok.Tavaly fogyóztam esze-vezsettül,46kg-ra fogytam le,olyan szép voltam s komolyan megfordult utánam minden srác,nem egoból írom,de tényleg szép arcom van.Aztán jött egy lelki trauma és szép lassan felcsúszottt 14kg.Most a házból nem merek kilépni,de ha kimegyek,érzem,hogy minden pasi azt gondolja,hogy: Te jó ég mekkora röcögős háj van ezen a lányon és azok a sonkák:SMilyen undorítóan néz ki ebben a ruhában,hájas disznó.Nem képzelem be,mert látom a szánakozó tekintetüket,de fogyózni már nem bírok,vagyis most nem bírok.Kikészítettem már így is a szervezetem a sok koplalással,enni nem ettem napokig csakhogy méregtelenítsek.Sajnálom,ha így nem kellek akkor nem.Nemtudok mit tenni ha csak jojózik a súlyom...:((
2009. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak férfiak akik szeretik a duci lányyokat. Sajnos kevesebben mint a vékonyakat kedvelők.Ez attól is függ hogy mennyire vagy duci . a 165cm magas és 70 kg és a 165 cm 150 kg között nagy a különbség.
2009. máj. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Az első válasza hülyeség!!!!! Nehogy már 60 kg annyira kövér legyen.Hacsak nem 140 cm. Én 166 cm vagyok és 64 kg nem mondom hogy sovány vagyok mert hazudnék de azért nem lötyögő háj meg ilyenek. És szánalmas tekinteteket sem látok.... Erről ennyit.
2009. máj. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem hülyeség mert 153 vagyok XD
2009. máj. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért az sem mindegy hogy milyen az izom/zsír arány, vagyis milyen a testalkata. Mert ugyebár az izom nehezebb, mint a zsír. Tehát két ugyanolyan magas és ugyanolyan súlyú ember is nézhet ki másként...
2009. máj. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) Hát én 170 cm vagyok és sajna most a sok bajjal a sok kiló is felkúszott, olyan 90 körül :( Van barátom, szóval ez jó, mert szeret így, de azért az általános vélemények is érdekelnek.
2009. máj. 13. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én 175cm és 62-66 kiló közt ingázok... akkor az is köwér??
2009. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Első vagyok.Köszi a lepontozást amúgy.Nem értem miért kell azért ami igaz.A 153 cm-hez társuló 60 kg,már a BMI szerint is túlsúlyos,mert 25ös az index érték.Igaz arányosan eloszlik,de akkor is látszik,hogy rezeg bizony az a háj,akár tetszik akár nem.

Utolsónak is javaslom a BMI módszert

2009. máj. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

én 163 vagyok, és kb 1 hete még 51 voltam, és most a mérleg(digitális) 54et mutat, viszont a ruháim meg lötyögnek..eddig foglalkoztam a súlyommal, hogy mit mutat a mérleg..de most már már inkább a tükröt nézem reggel mérleg helyett.


A kérdésre válaszolva: A súly nem minden, sokkal inkább a kisugárzás, meg az hogy vmi megfogja benned a pasit, a nézésed, vagy a lábad, vagy akármi. Most lehet vkinek modell alkata, ha nincs jó kisugárzása, és csak egy szürke egérke.(de akár ez is megfoghat vkit:D)

2009. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Én biztos nem pontoztalak le, teljesen egyetértek veled. Amúgy köszi mindenkinek, bár fiú véleményt is vártam volna. :)
2009. máj. 13. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!